Aurumopp Sc57V

166.00 sis. KM

Tõsiselt hea abimees porisel perioodil  on aurumopp, millel on terve arsenal otsikuid kaasas erinevatele pindadele. Sc57V- Mitte lihtsalt aurumopp vaid lisaks kõigi funktsioonidega aurupesur!

Tehnika areneb… Enam ei pea 10 minutit ootama, enam ei jää pesurist maha märga ranti, enam ei kõrveta te end vastu detaile minnes ära.

Sc57V on…

*Töövalmis sekunditega!

*See pesur on nii Aurumopp kui klassikaline Aurupesur – Viis otsikut!

*Tugevaim aurusurve analoogil!

*Toodab 120 kraadist kuiva auru (Kuiv aur = Ei kõrveta teid, ei jäta maha suurt niiskust ning, mis põhiline, teeb oma töö tänu suurele survele paremini ära!)

*Koristage ühe paagiga kuni 20 minutit  *Selle pesuriga võite julgelt panna paaki täiesti tavalise kraanivee (Kui see ei ole just metsikult suure mineraalide/metallide sisaldusega)

*Leotab rasked mustused hetkega lahti

*Lapsed ei pista maast keemia osakesi suhu

*Koduloomad ei limpsa maast keemia osakesi

* Parandab kuivemapoolset, keskkütte õhku ning vähendab õhus ringlevaid ebaatervislikke osakesi. Sealjuures aurutage palju vaja, tuba liigniiseks selle aurutüübiga ei saa!

Parimate näitajatega analoogne toode!


Andmed: 

Pesuri mudel: Sc57V

Pesuri toide: 220V

Aurusurve: 4 BAR

Juhtme pikkus: 4.5m, kahjuks ei ole olemas akupealt toimetavaid aurupesureid, tulemus ning tööle kuluv lühike aeg teevad juhtme kasutuse tublisti tasa!

Veepaagi mahutavus: 300mL

Tööaeg ühe paagiga: 20 minutit

Soojenemisele kuluv aeg: 10 sekundit
Katlakivi hülgav paksust alumiiniumist paak

Alumiiniumist sisuga pikendustoru, plastikust väline isolatsioon: Ei lähe kuumaks

Käepide: Ergonoomiline- kasutage, mis tahes nurga all

Sc57V komplektis on viis erinevat otsikut, millega saate puhtaks terve kodu: Lai põranda/seina tald + 3x korduvpestav mikrofiiber lappi, erinevad harjased pliidile, vuukidele, pragudele, surveotsik, elastne pikendustoru, pikendustoru x3, peeglitele otsik, diivanite/patjade/madratsite/riiete aurutamise otsik, surveotsik piludele ja pragudele

Kaal koos veega: 2.3 kg

Aurumopp on alati valmis teid käigult airama koristusel võrreldes klassikalise, kobakapoolsema aurupesuriga!

Aitame teil koos tippklassi aurumopiga lõbetada igasuguse keemia ostmise ning muudame koos teil elukeskonna tervislikumaks! Aurumopp teeb juba esimese aastaga esialgse investeeringu tasa! 

Vähendate kordades erinevaid allergeene toast.

Vähendate õhus keerlevat tolmu ning parandate õhkkonda!

Kõrgsurvel toimivad pesurid ei tee tuba liigselt niiskeks!

Põrandapesul eemaldab aur ka pragudest ja pooridest mustuse: Aurupesur ei aja põrandal mustust lisaks laiali võrreldes niiske kaltsuga vehkimisega

Aitame teid säästa vaevast, mis kaasneks muidu rasva ja muu kivistunud mustuse eemaldamisega!

Aurupesuri motoks on: Aur teeb ise teie eest töö ära!

Hinnas lisaväärtused tagatud! Tasuta tarne, aus ja otsekoheste lahendustega nelja aastane granatii ning üks parimaid klienditeenindusi- Suhtlete küsimuste osas alati otse spetsialistiga!

Laos varulappe ja harjaseid: 3x lapp- 25 eur, valik originaal harjaseid- 30 eur

Pesuriga kaasas 5 otsikut, dosaator pudel, kolm korduvalt pestavat põrandalappi, seinakinnitus, Eestikeelne juhend

Sc57V Kasutamisega saab turvaliselt hakkama igaüks!


Hind: 166 EUR (Sisaldab käibemaksu)

Tarne teieni:  2- 4 tööpäeva (TASUTA)

Garantii: 3 Aastat (Kehtib ka firmale!)

Kohapeal saab proovida, uudistada ning sobivusel abilise või kaks, kohapealt koju viia- Pärnus, Savi tn.7, teine korrus- E-R 10.10-15.10

+372 54543775 / info@akutolmukas.ee

Palju edu teile tegemistes!

 

 

 

 

 

 

Kategooria:

Sc57v Multifunktsionaalne aurumopp!

Parimate näitajatega aurumopp ja aurupesur ühes, 2022. aastal!


Esmalt murrame kiirelt paar müüti!

*Aurumopp rikub põranda

Paljudel on ainus kogemus aurumopiga aastaid tagasi “topshopist” ostetud asjandusega. Toonased kutsuva soodsa hinna ja ilusa videoga aurumopid tõesti tundusid kutsuvad. Probleem seisnes selles aga neil, et aurusurve oli metsikult madal, mis esiteks tootis tulikuuma märga massi ning tõesti võis ohustada pindu.

Sc57V Aurumopp tekitab tänu kõrgele rõhule aurustiili, mis ei ole kuum/ märg mass. See ei jäta pindu vesiseks ning on kasutajale ohutu! Garanteerime, et võite kui tahes odavat laminaati sellega turvaliselt pesta!

………………………………..

*Aurumopp rikneb kiiresti ära

Arvamus tuleneb sarnastest toodetest nagu ülal sai minitud. Kusjuures need pesurid, mis olid igalpool saada lisaks telepildile tõesti tihtilugu andsid paari kuuga otsad.

Sc57V ei ole enam plastmassist paak, peenikese voolikuga. Pesuril on konkreetne, paksu seinaga, alumiinium boiler. Rõhk tekitatakse paagis endas ning puuduvad peenikesed kanalid. Oleme selles pesuris nii kindlad, et anname sellele NELJA aastase garantii!

……………………………….

*Aurupesurid ei ole ohutud ja võivad tekitada põletusi

Järjekordselt jah, see oli tõsi kõigi odavate, igaltpoolt saadavate aurumoppide puhul. Olen kindel, et paljudes majapidamistes see roheline aurumopp, mida mõtlen, kolmnurkse tallaga, kuskil kapis isegi täiesti olemas.

See pesur tekitas 90C niisket ja kuuma aurumassi. Samuti tekitas olukorra, kus näiteks väiksemat ruumi puhastades mattusite aurusisse, otsaesine läbimärg.

Sc57V Tekitab “Kuiva auru” ehk rõhk on paagis üle atmosfääri, mis tekitab olukorra, kus vesi ei kee mitte 100c juures vaid 120c juures. Tundub ebaloogiline? Kuidas kõrgem temperatuur ohutum on?

Põhjus lihtne- Kui aur on üle 100c siis osakesed on rohkem hajutatud mitte ei ole massina koos ning suur osa aurustub kohe õhku. Loomulikult kui otsik meelega vastu kätt suruda siis see just ohutu ei ole. Aga erinevus on selles, et kui te olete juba mõni cm. eemal ja toimetate näiteks kraanikausi kallal jahtub aur juba mõne cm. pealt maha ja kuna enamus, mis pinnaga kontaktis ei olnud aurustub kohe õhku ei ole te vannitoas nagu aurusaunas. 

…………………………………

*Aurumopil on pesurina nii nõrk surve, et ma enne küürin keemiaga kui selle auruga jaman

Ei väsi ennast kordamast. Varasemad aurumopid tekitasid nõrga susiseva surve millega sai rasva maha ainult reklaam videos, kus jumal teab millega mustus oli immiteeritud.

See aeg on Sc57V abiga TÄIESTI läbi!

See aurupesur on vägagi tõhus nii rasva, katlakivi, liimijälgede, erinevate setete, keraamiliste plaatide, plastikust raamidega ja palju muud! Ja seda kõike lisaks sellele, et ta on ideaalne aurumopp ka põrandapesul!

Kui teil näiteks olukord, kus ahju klaasist enam küpsetistki läbi ei näe, saate selle pesuriga selle alla viie minutiga korda.

………………………………..

*Mustus ei kao ju kuskile ära

Jah, aurupesurid ei ava kahjuks portaali mustuse dimensiooni, kuhu talle meeldiks üle kolida.

Aur leotab mustuse lahti ning teie valite omale meelepärase kaltsu, lapi, paberrätiku ning tõmbate selle pinnalt imelihtsalt kokku.

Küll aga kui otsikul, näiteks põrandatallal on juba lapp küljes, võtab see sama lapp kohe mustuse endasse ning te ei pea kohe kindlasti mingit topelt tööd tegema!


MIKS VÕIKSID KINDLASTI OMADA ÜHTE KORRALIKKU AURUMOPPI!

*Aurupesur on 100% keemiavaba. Isegi kui olete harjunud kasutama “looduslikke” vahendeid siis olgem ausad. Kui looduslik ning ohutu see koostis on jääb siiski küsimärgi alla. Sisse ju te ometi seda vahendit ei jooks?

*Kõik pinnad on poorsed. Kui lapiga/ mopiga pindu üle käite ajate te ka suurima püüdlusega mustust nendesse pooridesse. Põrandapesul ajab mopp osa mustusest nii õrna kihina mööda põrandat laiali, et põrand tundub puhas, kuigi tegelikult on ühtlase mustuse ja vahendi kihi all

*Rasvad ja kinnikõrbenud mustus köögis on üks põhilisi kohti, kus käiku lastakse igasugu “Mr Muscleid”. Esiteks ei, teile endale ei ole kasulik selle toimetusega vahendi “lõhna” sissehingata. Teiseks, isegi kui te veega pinnad, näiteks ahju üle loputate jääb osa keemiast ikkagi eelmainitud pooridesse. Mis arvate, mida see keemia teeb kui hiljem 150 kraadi juures elukaaslasele maitsvat ahjupraadi teete? See aurustub pisikese osakesena otse toitu ja ringleb ahju “sisekliimas”.


NB! ME EI REKLAAMI TEILE MINGIT STERIILSET KODU! Ilmselgelt ei sure ka keegi homme ära kui te kasutate kasvõi valimatult kemikaale koristusel. Küsimus on aga selles, et kui saaks pinnad kergema vaevaga puhtaks ühe toreda ühendiga, mille nimi H2O ehk joogivesi, siis milleks

Kas te ise ei arva, et pole just mõistlik…

1) Raisata raha keemiale

2) Tekitada aina rohkem allergiaid vastsündinutele

3) Hingata sisse happelisi ühendeid

4) leotada ja küürida raske vaevaga jonnakamaid mustusi

5) lasta koduloomadel maast keemiat sisse limpsida

6) Lasta lastel maast ja tasapindadelt keemia osakesi endale sisse ajada.

Me ei soovi kindlasti kellelegi öelda, kuidas ta elama peaks. Proovime lihtsalt panna otsekohesema kirjapildiga inimesi sellele teemale mõtlema.


Sc57V on ideaalne abiline…

*Köögis (Tasapinnad/ Pliit/ Ahi/ Kraanikauss)

*Vannitoas (Segistid, plaadid, vuugid, kraanid, nurgad ja servad)

*Põrandal (Mopina võite puhastada absoluutselt kõiki põranda stiile, sealjuures ka lakitud puitu, mille puhul lihtsalt mitte hoida üle 5 sekundi kohapeal talda)

*Tasapindadel, kappidel, peeglitel, seintel (Samalihtsalt nagu saab põranda puhtaks saab värvitud seintelt isegi laste joonistused maha, rakendada sama põhimõtet nagu lakitud puidul)


Aeg on edasi läinud, sellel pesuril pole peale nimetuse mitte mingit seost mõned aastad tagasi turustatud pesuritele!

Olge te kas esmane katsetaja sellisele asjale või varasem negatiivse kogemusega analoogi kasutaja, andke Sc57V võimalus ning te ei pea kahetsema!

Nagu kõigi teiste toodetega, kui tunnete, et me ajasime teile kägu ja toode ei vasta kirjeldusele, ostame 14 päeva jooksul 100% kordadest toote tagasi, mis kliendile ei meeldinud. Valike tooteid hoolega, et seda ei juhtuks ning tänu sellele on neid, kellele toode ei sobi üle paari kuu ainult üks-kaks. 

Akutolmukas.ee- Ei vaidle kunagi kliendiga ning samuti garantii olukordadega ei juurdle, kes on süüdi vaid lahendame olukorra.

Oleme E-R 10.10- 15.10 alati valmis kõigile küsimustele vastama ja vajadusel rahulikult abi pakkuma- +372 54 54 3775 Mihkel

Kohapeal saab tooteid proovida ja abilisi koju viia Pärnu linnas, Savi tn. 7, teine korrus.

Palju rõõmu ja ilusaid hetki teile ellu!

 

1 arvustus tootele Aurumopp Sc57V

  1. Maie Erendi

    Ostsin, olen väga rahul!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv