RedKey P9 Pro

255.00 sis. KM

*Tugev imavus

*Suur, vahetatav aku

*Lihtsasti hooldatav

*Kerge kaaluga

*Kvaliteetne, detailne ja stiilne


Just see ongi õige ”retsept” heaks varstolmuimejaks.

See varstolmuimeja tõmbab meelsasti endasse ka kivikesi ning liiva!  Pöörlev rullik ka diivaniharjal. 


Andmed:

Võimsus (W): 350

Võimsus (imavus): 30 000Pa

Aku kestvus: Kuni 60. minutit

Reguleeritav võimsus:   Eco – 13 00 Pa, Max – 30 000 Pa.

Led indikaator: Võimsus, akujääk

Kaal: 1.22 kg.

Filtri tüüp: HEPA , viiekihiline filtreerimine
Sodi mahutavus: 0,6 liitrit, pestav, tühjeneb nupuvajutusega.

Otsikud: Keerleva spiraaliga põrandahari, kergest alumiiniumist toru, keerleva rulliga diivanihari, peenike otsik pintsliga, peenike otsik ilma pintslita.

Otsikuid hoiustav, lihtsasti paigalduv, seinakinnitus: Antud akutolmukas on elegantse disainiga. Ei pea kappi peitma, sisustab kaunilt kuid samas tagasihoidlikult tuba.

Kõrge ehituskvaliteet, detailne

Meil laos lisaks: Filtrid, akud, varuosad. (Akupank  77. EUR).

Tasuta tarne

RedKey akutolmukaga saab hakkama igaüks. On aeg muuta  koristus lõbusamaks ja käepärasemaks!


Garantii: 3 aastat (Kehtib ka juriidilistele isikutele)

Tarne teieni: 3-4 tööpäeva

Hind: 255 EUR (Sis.KM)

 

 

Kategooria:

RedKey P9 PRO on käes kindel ning kasutus mugav. Tõmmake nurgad puhtaks alumiiniumist toruga või koristage peenikese otsaga autot. Diivanihari sobib Shunzaol madratsitele, kardinatele, diivanitele, patjadele, tumbadele jms. Diivaniharjal on samuti sees keerlev rullik, mis aitab pinnast elukaid ja tolmu kätte saada. Pintsel sobib ideaalselt riiulitele/laudadele/lettidele. Peenikese otsaga saab mõnusalt tõmmata puhtaks nurgad, servad, pilud jms.

 


Põrandaharjal on sees uusima tehnoloogiaga, keerlev spiraal, mis aitab ka raskemad osakesed ja laialdase puru esimese tõmbega torusse suunata. Rull on pestav. Sellise stiiliga rullik tõmbab sodi sisse mõlemat pidi tõmmates (Edasi/Tagasi) ega keri niite jms. kergesti endale ümber.

 


Kõik otsikud sobivad nii pikendusega kui ilma. Toru on tehtud alumiiniumi kerg sulamist. Selle varstolmuimeja pikendustoru ei kaalu praktiliselt mitte midagi! Eemaldage sodi ja mustus ka kõrgemalt ilma raskema vaevata. Tolmuimeja kaal koos pikenduse ja otsaga ainult 1.1 kg! Ei väsita ka kätt näiteks autot koristades.

Ärge laske kõrgemal oleval tolmul ennast enam häirida. Pange sobiv otsik alumiiniumist torule otsa ja Shunzao L1-5 tõmbab kõik prahi ja tolmu heameelega endasse. See varstolmuimeja on üks omaklassi kergemaid!


Kasutage pisemat, keerleva rulliga, diivaniharja ilma pikenduseta, et käepäraselt madratseid, patju, diivaneid, tumbasid, kardinaid jms.  puhastada. 

 


Saate terve kodu sodist puhtaks ühe ringiga, vahetades tolmuimejal otsikuid. Otsikud kinnituvad kiirkinnitusega, lihtsa klõpsuga . Unustage maadlemine juhtmetega, ebameeldiv müra tolmuimejast ning, mis põhiline, ärge mürgitage oma kodust keskkonda. Akuga tolmuimejad ei paiska ligilähedaltki sarnast tolmu tuppa tagasi, mida teevad paljud juhtmega isendid.

Unustage tolmukottide ja filtrite ostmine. Sama filter kestab regulaarse hooldusega üle aasta. Tühjendage anum prügikasti, koputage filtrit ning oletegi uuteks väljakutseteks valmis. Anum on veega pestav. Kui teil on koduloomi (kass, koer) siis teie lemmik ei pea enam hirmust teise tuppa jooksma, kui te koristama asute. See tolmuimeja teeb minimaalselt heli ega hirmuta lemmikuid.

 

Ärge koguge toas olevat sodi elukaid täis tolmukotti, vaid visake mustus kodust välja peale järgmist prügikasti külastust. Sobib terve kodu koristuseks kuniks suudate töö ära teha keskeltläbi ühe tunniga. Kui ajast jäi puudu laske varstolmuimejal natuke laadida (30-40 minutit) ning lõpetage töö.


RedKey P9 akutolmukas on varustatud “metsikult” suure akuga.  Tänu suurele mahule on akul parem eluiga. Tootega on kaasas võimas 5W laadija, mis laeb aku täis paari tunniga, KASUTUSAEG ÜHE LAADIMISEGA KUNI 60. MINUTIT!

 


See akutolmukas kinnitub seinale kindlalt, pesa hoiustab ka teisi tarvikuid. Kinnituse saab seina sellel küljes oleva kahepoolse teibiga või kruvidega. Ei nõua ilmtingimata kruvimist! (Saab soovikorral panna kaasasolevate kruvidega). Valige RedKey^le kodus sobilik ”elukoht”, kus oleks ka pistik läheduses. Tulevikus saate tolmuimejat mugavalt püstises asendis laadida ning haarata kohe kui tekib vajadus. Saate lihtsalt ja mugavalt hoida kodust korda! Akut saab laadida ka varstolmuimejast eraldatuna, kus iganes pistikus!

 


Tagame kohapealse klienditoe ja võimalikud vajaminevad varuosad ka peale garantiid! Teostame kohapeal Pärnus ise remonti ning tunneme oma kaupa.

Savi tänav 7, teine korrus, võimalus  abilistega tutvuda.

Akutolmukas.ee meeskond garanteerib meeldiva elamuse RedKey akutolmukaga.

Tolmuimeja on pakitud viisakasse karpi ning avamisega kaasnev elamus on 5+.

Võrdväärse tulemuse ja kvaliteediga 3-4x kallimate ilusa logoga isenditega!

 

Kõike kaunist soovides!

Akutolmukas.ee

7 arvustust tootele RedKey P9 Pro

 1. Margit Kivi

  Mul oli alguses kahtlusi kuid võin kõigile julgelt soovitada seda. Kodu palju lihtsam korras hoida. Super teenindus! Aitähh.

 2. Keili S

  Vaikseim varstolmuimeja, mida näinud. Kätte sain kaks päeva pärast tellimust. Soovitan.

 3. Anu Eebel

  Uskumatult kerge ja mugav kasutada. Soovitan kahe käega

 4. Mariliis S

  Minu uus lemmik!

 5. Annika Suure

  Supper! 10/10

 6. Madli Kitsing

  Kasutanud nüüd üle nädala. Mõnus autot puhastada ning kui lapsed, midagi kööki ajavad siis tõmban kohe ära, kes nendega riielda ikka jõuaks koguaeg. Suurem poiss koristas meelsasti isegi oma tuba sellega (14 aastane).
  Kasutuses igapäevaselt, naudin ja kiidan.

 7. Kristi Jürimäe

  Meil olnud see sellest ajast kui suvel saada oli siit.
  Nüüdseks pea viis kuud kasutanud ning endiselt kõik kaunis. Soovitan vahepeal ainult otsad ja torud ka puhtaks teha.
  Kristi

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv