%

Robot Lifestyle RL277

Original price was: 325.00€.Current price is: 285.00€. sis. KM

Robotiga tasuta kaasas kingitus! Meie spetsiaalne aknapesurobotile mõeldud vahend, väärtusega 17 eurot. Lõbusamat koristust soovides! Teie Akutolmukas.ee


Parim kvaliteet analoogsel tootel!

Palju lappe komplektis!

Doseerib ise vahendit!

Lihtne kasutada ning pikk garantii! 

Mille alusel väidame, et see parim? Oleme viie tegutsemise aasta jooksul näinud kõiki meie turul olevaid + mitmeid katsetanud, mida turul veel polegi. Kui huvitute kvaliteedist, vastupidavusest ja tulemusest siis see on õige robot just teile! Toome teieni ainult tooteid, mis kindlalt võiks teile sobida, vähendame sellega probleeme ja negatiivseid emotsioone.

Päikest! Teie Akutolmukas.ee


Andmed:

Võimsus: <600W.

Juhtme pikkus: Viis meetrit.

Roboti suurus: 29 x 14.5 x 8.5cm .

Minimaalne akna laius/kõrgus: 50cm.

Töötemperatuur: Kuni – 2c külmaga. Tubasel küljel aastaringselt!

Automaatne doseerimine: Saate lisada robotile paaki vett või vahendit ning robot pritsib seda ise oma teekonnale ette, sealjuures tehes seda  vastavas koguses.

Veepaak: 50 ml.

Värvus: Valge.

UPS aku : Robotit hoiab klaasil aku kuni 30 minutit. Juhuks kui kaob majast vool või keegi kogemata juhtme välja tõmbab. Turvaline robot, mis ei kuku aknalt alla, mis tahes olukorras!

Puhastuse raadius: Kuni viis meetrit.

Juhtimine: Nupust/Puldist/Rakendusest. Puldile kaasas 2x AAA patareid.

Nelja meetrine turvanöör: Ei ole vajalik roboti toimimiseks. Kasutada kui robot peseb kõrgustes õues.

Seitse paari lappe: (14 tk. ) Masinas pestavad.

Tasemel sõbralik klienditugi ning eestikeelne juhend: Meie juhendid on koostatud lihtsa ülesehitusega, et igaüks saaks hakkama! Abivalmis ja teadlik klienditugi telefoniteel E-R.

Laos kulu ja varuosi: Aitame teid vajadusel ka peale garantiid!

Tagasiside siiani 5+


Garantii: 3 aastat.

Tarne teieni: 2-5 tööpäeva.

Kategooria:

Uusima tehnoloogiaga robot on kohal! 

Robot Lifestyle RL277 . Lisaks ägedale lisafunktsioonile (doseerimine) on RL277 valmistatud kvaliteetsest materjalist ning omab kõiki tarkusi, mida sarnasele aknapesurobotile saaks anda. Kasutus on lihtne ning robot on vaikne!


RL277’l on kaasas lausa seitse paari masinas pestavaid lappe! (14 tk) Lappe pesta kuni 40C vees .

Kui lapid kuluvad ära siis helistage, kirjutage meile. Komplekt lappe lisaks juurde (8 tk. ehk neli paari) maksab 35 eurot.

Robotiga kaasas olevate lappide kogusega saab puhastatud igasuguse majapidamise! Tellida juurde kui tõesti tunnete vajadust.

Lappe on sellel robotil lihtne vahetada!

Lappe peab vahetama olenevalt pinna mustusest ning teie nõudmistest. Kui aken on ikka väga must võib kuluda ka ühele klaasile, esimesel ringil, kaks paari lappe. Kui klaas on ühekorra puhtaks saadud võib robotit kasutada näiteks korra paari kuu jooksul, säilitamaks puhtust (Loomulikult võib tihedamini kasutada). Siis ei lähegi aken enam kunagi nii mustaks ära, et sellega peaksite pikemalt jamama. See robot on ideaalne abiline hoidmaks korda!

Keskmiselt saab aga mitu akentk (2-4) ära pesta enne kui oleks vaja lappe vahetada. Pole õigeid või valesid lahendusi selles osas, kõigil meil erinevad normid ja ootused. Kui tunnete, et lapp on liiga must siis pange robotile uus paar alla ja visake kasutatud lapid peale pesu masinasse. Komplektis on kaasas ”hunnik” lappe, et saaksite neid korduvalt vahetada.


Selle roboti saab panna pritsima  klaasile õiges koguses vedelikku. Eriti ideaalne olukordades, kus aknale vahendit peale lasta on raske või võimatu. Tavapärases kasutuses vähendab mässamist toimingutega ning eksimusi koguse valimises.


Vahendit on robotile lihtne lisada. Anumasse võib panna nii tavalist vett kui meelepärast vahendit. Eestikeelses juhendis on väljatoodud meie soovitatud, erinevad kodused, vahendid. Leiate sealt soovitusi nii talvisele kui suvisele kasutusele.

Vahendi lisamiseks on tootega kaasas spetsiaalne pudel!

Vahendi lisamine ei ole kohustuslik roboti toimimiseks! Võite robotit kasutada tihedamini kui muidu aknaid pesta viitsiksite ning saate säilitada akende sära aastaringselt. Eriti teretulnud praegusel pimedal ajal!

Peal olev kate on robotil nelja tugeva magnetiga. Seda eemaldada ja tagasi panna on lihtne, kiire ning loomulik.

Robotiga on kaasas 50 ml pisike pudel, millega saab täpselt mõõta paaki mineva vee koguse.


Robot lifestyle RL277!

See abiline on kõrge kvaliteediga, vaikne ning tõhus.

Robot teeb töötades ainult 65 db heli! Vaikseim analoogne robot.


Robot lõpetab alati pesu seal, kus alustas. Kui paigutate näiteks roboti aknale, mis ei käi lahti, tuleb RL277 peale pesu samasse kohta tagasi, millest ta käima panite. Robot annab peale puhastust kolme piiksuga märku, et on valmis ning jääb aknale teid ootama. Iseseisvalt ennast aknalt lahti ei lase!


Roboti ”ajuks” on 2-tuumalise protsessoriga arvuti, mis võimaldab RL277 teha täpseid ja kiireid liigutusi. Robot tuvastab automaatselt aknaraamid ning puhastab servades vastava programmiga. Annab endast alati parima, et te tulemusega rahule jääksite!


RL 277 mõistab klaasi stiili ja mõõtmeid.

See annab robotile vajalikud teadmised, et alati saaks aken 100% ulatuses puhastatud ning, et mingid kohad ei jääks tähelepanuta. Lisaks just tänu täpsele kaardistusele oskab robot peale puhastust minna sinna, kust ta alustas.

Selle robotiga võib puhastada igasuguse stiiliga aknaid! 


RL277  ”ronib” klaasil liigutades lappe alustel kordamööda.

Kinnitub ta pinnale võimsa mootori abiga, mis tõmbab õhku läbi lappide ning tekitab vaakumi roboti ja pinna vahele.

Robot kinnitub klaasile justkui iminapp ning jääb sinna tugevalt külge.


Robot lifestyle RL277 on turvaline!

Robotile on sisseehitatud mahukas aku, mis hoiab teda lausa 30. minutit klaasil. Akult toide rakendub automaatselt kui peaks ootamatult vool kaduma või keegi kogemata juhtme seinast välja tõmbab.

Kui vool kaob, jääb robot klaasile kindlalt seisma ning annab teile piiksudes teada, et ta sealt eemaldaksite.


RL 277 on lihtne kasutada!

Roboti kasutamiseks ei ole vaja tehnilist taipu, nutiseadet ega teadmisi!

Kasutuseks piisab peal olevast nupust!

Pikk vajutus = robot sisse/ välja

Kiire vajutus = alusta/ lõpeta automaatne puhastus.

Pult / muu juhtimine.

Robotiga on kaasas lihtsasti arusaadav pult, millelt saab  valida puhastuse viiside vahel või juhtida teda nooltega. Puldil on peal tähisega pildid, mida lihtne mõista isegi juhendita. Näiteks saate robotile anda käsu puhastada akent vasakult paremale, ülevalt alla või kordamööda.

Pulti on hea kasutada kui on eripärase mõõduga aken. Näiteks kui aken on mõõtmetelt lai aga madal oleks mõistlik kasutada vasakult- paremale režiimi, kui aga kitsalt kõrge siis alt- üles režiimi. Peal oleva nupuga rakendub automaatselt vasakult paremale režiim. Lisaks on puldil peal nooltega tähised, millelt saab robotit juhtida justkui puldiautot. Hea kasutada kui soovite robotiga üle teha mingit kindlat kohta.

Roboti saab soovikorral ühendada nutitelefoniga bluetoothi abil. Rakenduses on samad funktsioonid nagu puldil.

Roboti funktsioonid on automaatikaga ning RL277 puhastab iseseisvalt ära pinna täies ulatuses!

Toimib ka vannitoa plaatidel!

Kvaliteetne ning kindel toode!

Kui abiline teile miskipärast ei meeldi saate ta tagastada 14. päeva jooksul.


Olete Pärnus? Tulge meile külla!

Pärnu linn, savi tänav 7, teine korrus.

+372 5454 3775 Mihkel, info@akutolmukas.ee

Kõike kaunist soovides!

Akutolmukas.ee

3 arvustust tootele Robot Lifestyle RL277

  1. Anita Vaks

    Meie oleme selle abilisega rahul!

  2. Malle Viks

    Saime kätte ja proovisime. Väga tubli abiline, kõik servad said puhtaks ning minu arust ka nurgad.

  3. Iida Männimäe

    Elan kõrgel korteris ning olen nii tänulik sellele robotile. Väga meeldiv teenindus. Kõik kes ei saa või jaksa aknaid pesta, ärge kahelge! See on seda väärt.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv