Valubot K100

215.00 sis. KM

ValuBot K100 peseb põrandaid ja tõmbab tolmu samaaegselt!

Soodsaim robot, mis laitmatult toimib! 

Enim tellitud robottolmuimeja akutolmukast! 

Lollikindla tulemusega

Planeeritud koristusega


Andmed:

Võimsus (W): 21-30W.

Tarbimine (V): 14.4V.

Imavusvõime: 2000pa.

Puhastus: Märg ja kuiv. (Märg puhastus = Peseb ka põrandaid, Kuiv puhastus = tõmbab endasse sodi). See robot suudab samaaegselt põrandat pesta ja tolmu imeda! Ei pea vahetama anumate vahel!

Sodi mahutavus : 0.5 L. (Pestav sodianum)

Aku kestvus: Kuni 2 tundi. (100-150 m2)

Madal müratase.

Filtri tüüp: HEPA.

Juhtmevaba.

Koristusala: Automaatne/Planeeritud (Võimalik määrata aeg, millal soovite, et robot koristaks).

Sõidab vaipadele. (Kuni 2cm.)

Ületab 2 cm servi ja lävepakke.

Kõrgus: 7.9 cm. See on robot, mis mahub ka erinevate mööbliesemete alla.

Värvus: Valge.

Ruumide tuvastamine: Toa kaardistamine roboti mälusse. Robot läheb  automaatselt laadimaa, kui on lõpetanud koristuse või aku hakkab tühjaks saama.

Ees ning kahel küljel infrapuna sensorid (6tk).

Andurid/Turvalisus: Robotil on all andurid, mis ei lase tal trepist või kõrgustest alla sõita. Võib kasutada näiteks teisel korrusel, kus puudub piire.

Lisafunktsioonid: Taimer, koristusviis (4. erinevat stiili), koristuse planeerimine, eemalt koristuse alustamine/lõpetamine (Nutitelefoniga).

Roboti funktsionaalne kasutus ka ilma nutiseadmeta! 

Mõlemal küljel pühkivad harjased.

Lisaks laos : Filtrid, harjased, lapid, akud. Soovikorral saame peale garantiid alati akut vahetada, et saaksite seadme aastaid kasutuses hoida!

Lihtne eestikeelne juhend

Robot ootab huvilisi tutvuma ka Pärnus, savi tänav 7, teine korrus.


Garantii: 3 aastat

Tarne teieni: 2-3 tööpäeva

Kategooria:

Olete mõelnud robotile, kuid mõte soetada kodukoristusseadmeid üle 200 euro tundub jabur?

Valisime teile välja parima soodsa roboti VALUBOT K100. Valubot annab korralikult valu teie põrandal olevale sodile ja mustusele. Robot on testitud ning võrreldud alternatiividega. Tõime teieni vaid parima valiku selles hinnaklassis.

Sobib inimesele, kes soovib roboti mugavusi ilma metsiku väljaminekuta. Soodsaim robot turul, mis saab töö tehtud, võrdväärne või parem paljude 2x kallimatega! 

Hoolime sellest, et iga meilt ostetud toode vastaks ootustele ning meeldiks teile.

Parim selles hinnaklassis!


Robotit on lihtne kasutada, ta on vaikne ning suudab ühe laadimiskorraga koristada kuni 150m2 (1.5 – 2 tundi).

Roboti funktsioonide kasutamiseks ei ole vaja nutitelefoni ega wifivõrku.  Nutikamatel kodanikel on võimalik ühendada robot ka nutitelefoniga läbi koduse wifivõrgu.

Oleme teile koostanud lihtsasti arusaadava eestikeelse juhendi.


Robot on katsetatud majapidamises, kus kaks pikakarvalist koera. Ning tagasiside kiisude fännidelt on 5+. Robot hoiab teil stabiilselt kodus puhtust ning te ei pea hirmuga mõtlema, et hommikul või õhtul on vaja jälle terve põrand üle teha.

Sodikogumiseanum ja veeanum saavad robotil olla küljes samaaegselt! Robot suudab  samaaegselt põrandat pesta ja purustid eemaldada. Ei ole vaja vahetada pidevalt kahe anuma vahel kui soovite robotiga ka põrandat pesta! 

Mikrofiiberlappe on ValuBot K100 kaasas kaks paari. Kui lapid või harjad ära väsivad, siis tellige meilt julgelt juurde.  Lappi saab korduvalt kraani all pesta. 


Robotit on lihtne tühjendada ja hooldada. Anum eemaldub roboti pealt, mistõttu on seda lihtne hooldada. Igaüks saab selle roboti hooldamisega hakkama, omas kodus. Kaasas lihtne ja arusaadav juhend.

Oleme varunud lattu kõigile toodetele, sealhulgas ka Valubot k100-le, varuosi ja kuluosi. Tunneme ja teame oma kaupa ning oleme E-R alati valmis teid aitama 10.00-16.30 telefoni teel või Pärnus, Savi tänav 7, teine korrus. Kontaktid leiate kodulehel Kontaktide alt. Tootel reaalne ja aus 2+1. aastane garantii, kohapealse, kiire lahendusega!

Info juhendis!


ValuBot K100 ei ole all tüütut rulli, mida vaja hooldada ja vahetada. Sobib paremini lemmikloomadega ning on töökindlam. 

Igasugune sodi lendab otse sodikogumise anumasse! 


Parim hinna ja kvaliteedi suhe, see on Valubot K100! (Hinnang põhineb pikaajalisel kogemusel ja alternatiivide võrdlemisel kohapeal). 


Kuidas robotit kasutada? ( Kiirinfo). 

Peale pakist väljavõtmist eemaldage robotilt põrkeraua pehmendused. Pange robotile alla kaks harjast. Harjastel on suurelt R ja L (parem ja vasak inglise. k). Seejärel vaadake toas ringi ja valige pistik, kuhu võiks robotile “kodu” ehk laadimisaluse paigutada. Ühendage adapter alusega, pange robot all olevate metallist klemmidega aluse peale ning laske robotil laadida. Kui robot sai klemmidele korralikult peale peab peal hakkama vilkuma valge tuli!  Tulevikus läheb robot ise automaatselt ja täpselt enda “koju tagasi”. Esimesel korral vaja manuaalselt sättida peale.

Edaspidi kui tunnete, et tuba vajaks korrastust, vajutage peal olevat nuppu või käivitage robot eemalt läbi telefoni, ning ta asub iseseisvalt tuba koristama ning läheb peale seda ka iseseisvalt koju laadima. Anumat tühjendades koputage ka filtrit. Filter on küll pestav kuid me ei soovita seda väga tihti pesta. Selleks pole mingit vajadust. Mitte lasta anumat väga täis! Tagab tervislikuma koristuse ja pikema eluea tootele.

Kui soovite põrandat pesta siis lisage veepaagile natuke puhast vett või enda lemmik vahendiga segu (2/3 paagist täis = MAX) ning pange robot koristama endale meelepärase stiiliga . Ei pea eemaldama või vahetama anumaid!

Kuiv lapp võib robotil ka koguaeg all olla, kogub kenasti mikrotolmu põrandalt, fiiber lappi. Lapid on masinas pestavad kuni 40C.

Puldil on 4. automaatika režiimi – Mööda toa nurki, läbisegi, ringiratast, või ilma tolmuimejata ainult lapiga. Näiteks kui soovite ööseks panna roboti korrastama piisab mõnele ka sellest kui ta lapiga ringi toas sõidab. Aitab hoida elementaarset korda.

Erinevalt teistest ei pea robotil vahetama anumaid. Mõlemad võivad koguaeg küljes olla.

Kui teil on küsimusi või arusaamatusi oleme teile vajadusel abiks läbi telefoni. E-R. Kohapeal Pärnus, Savi tn. 7.


Tulge meile ka julgelt külla Pärnu linnas, Savi tn. 7 ning teine korrus. Palume ette helistada, et oleksime samal ajal seal. Kohtuda saab E-P. 

Kohapeal saame rahulikult erinevaid roboteid proovida ja saate ka ise käe külge panna. Oleme rahulikus keskkonnas, ostukeskuste suminast eemal.

Teie akutolmukas.ee

16 arvustust tootele Valubot K100

 1. Marge Vaher

  Meile väga meeldib! Robot on kvaliteetne ja ilus. Ühe korra juba tegin selle vea, et soetasin välismaalt paarikümne euro pärast roboti, sellel tekkis viga ning nagu ma ka teistelt kuulnud pole kunagi garantiid. Tervitan akutolmukas.ee Meeskonda! Nii kena, täpne ja abivalmis! Iga kell ostan uuesti teilt! Marge oma perega!

 2. Artur J

  Meie kodus teist päeva.Robot ringi tatsand igapäev. Selle roboti puhul tundub olevat erand, et odav sai olla hea. Eks aeg näitab, hetkel soovitan.

 3. Madli K

  Soetasin enda vanaemale, ta sai sellega ise väga kenasti hakkama. Tundub, et sobib kõigile 🙂 Madli

 4. Martha L

  Hea abiline! Saime kaks päeva peale tellimust kätte. Väga sõbralik teenindus ning korralik toode.

 5. Mart T

  Korralik tööriist! 5/5

 6. Pauliina K

  Soovitan. Uskumatult vaikne ja ilusa disainiga.

 7. Meili Haabema

  Minu esimene robot. Nii tore teda töötamas vaadata. Suured tänud!

 8. Maimu Sepp

  Nii vaikne ja tubli abiline. Akutolmuka teenindus 5+, keegi pole ammu helistanud peale tellimust ja suhelnud. Kiidan!

 9. Andres K

  Soovitan seda kaupmeest ja toodet.

 10. Kristjan E

  Hea abiline! Hinda väärt

 11. Malle T

  Nüüd mõnda aega kasutanud ja ülirahul. Kassikarvad,koerakarvad ja kõik muu sööb ära😁. Ja milline teenindus🥰
  Aitäh ,et olete olemas🥰

 12. Sirje Varik

  Kasutanud nüüdseks kaks kuud, toimib laitmatult. Väga viisaks teenindus!

 13. Anthi Veelaid

  Meil on kass ja koer ning olin kindel, et nii odava robotiga ometi tuba korras ei hoia. Kuid pean oma sõnu sööma. Siiani ideaalselt kõigega hakkama saanud, milleks rohkem kulutada? Aus kaupmees! Naine väga õnnelik, see ju põhiline.

 14. Kaire Saar

  Super!

 15. Leida Väälmann

  Minule ta meeldib.

 16. Kalle Jaamas

  Suur fänn sellele robotile. Soovitan kõigile!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv