Aku 928Vf + Laadija

93.00 sis. KM

Inimesele, kellel on veel kätes jõudu, et see tükk, konkreetset Akut, ennast ära tasuks!

Ei ole absurdselt suur tööriistal taga, et kasutus ebameeldiv oleks, küll aga saate kaalule vastava tööaja! 

Kasulik tööriistatega millel 1000 või enam (W) võimsust, et ilma akuvahetuseta mõistliku ajaline projekt kindlasti ära teha! Lisaks annab aku tootele tänu 20V boostile korralikult jõudu!

Sobib enamus M*kita tööriistatega, sealjuures kõigi meie uuemate toodetega, ehk malliks kõige levinum mõõtmetelt, Maki*a 18V.


Andmed:

Akul pinge: 18- 20V- Kontroller annab automaatselt BOOSTI 18(V) pealt 20(V), mis on igale mootorile ohutu jõudluse lisa, küll aga tunnete ise selgelt erinevust!

Aku koosneb: 15x 1500mAh Li – Umbes 30% pikem kestvus kui 388Vf mudelil

Tark kontroller: Aku sees on kiibistik, mis kaitseb ja hoiab nii akut kui seadmeid- NB! Meilt 2023. aasta, uusima kontrolleriga akud, mitte eelmise aasta ladude jääk!

Kontroller jälgib ja laeb igat elementi eraldi ning see annab võrreldes veel paari aasta taguste agudega tohutu eelise aku elule!

Digitaalne akujääk: Vajutades tagaküljel nuppu, kuvatakse jääk LED tulukestega. Niiskuskindla kattega!

Täpne kiibistiku + kontaktide joode + korralik üleüldine trükkplaadi olemus

Niiskuskindlus seadme taga

Tugev korpus, robustne, sisu on kindlalt fikseeritud

NB! PRAEGUSES AJASTUS EKSISTEERIB PALJUDEL TOODETEL NAGU SEE AKUGI NÄHTUS, ET SARNASE VÕI TEINEKORD IDENTSE VÄLIMUSEGA TOOTED ON ÖÖ JA PÄEV! Meilt alati kindel kaup!

Kõik akud koos laadijaga komplektis on enne teile saatmis meiepoolt kontrollitud! Kui aku peaks äkitselt otsad andma saadame teile uue! Tarne ja asjaajamine nagu ikka Eesti- Eesti, kiirelt.


Hind: 155 eur (Aku + Laadija) Sis.km

Garantii: 2 aastat (Kehtib ka firmale!)

Tarne teieni: 2-4 tööpäeva (TASUTA, HINNALE EI LISANDU MIDAGI KASSAS!)

Edukat ja tegusat tulevast aastat, normaalsel mehe ja ka paljudel tublidel naisterahvastel ikka iganädalaselt vaja akuga tööriista kasutada, miks mitte teha seda Akuga, millesarnast pigem kindlasti kellelgi teisel, tööriistal järel, ei ole. Selle akuga saaks isegi teie elukaaslane kohe aru, et okei… Projekt on peal ?.

 

Kategooria:

NB!!!

Hind sisaldab ausat kahe aastat garantiid, kus saadame teile Eestisiseselt kiirelt korras aku vastu kui peakski miskit olema. Sama tootja aku taga sadadel meie sae klientidel ning mure olnud ainult paaril korral, kus aku pole kestnud niikaua kui lubatud, miski, mida me ei saa kahjuks kontoris kontrollida. 99.9% kordadest saate meilt korras aku, mis kestab kauem ja kindlamalt kui analoogid!


Valimised tulemas, või kui juba ära olid siis point endiselt sama ja inforikas, räägime paar lauset kodumaa, ütleks veel täiesti normaalsete tingimustega “OÜ tamiseks” + sellega seonduva garantiiga.

Nagu peale ostu arvelt näha on seal ilusasti välja toodud, mitu eurot te selle ostuga kodumaale maksite. Iga toote hinnast, mis meiepuhul pigem üle 100 eurone (odavat “prügi” saate mujalt tellida ja minema visata),  võtab korraliku ampsu riik, kuna me nagu iga toimiv ja kohusetundlik ettevõte maksame iga 20. kuupäev riigile summa, mida pangs ikka vaatate ja mõtlete hetke elu üle järele, enne smart id pin2 sisestamist. Mis siin riigis aga toimub firmade ja garantiiga??? Arusaamatu!!! Võrreldes näiteks meie tuntumate elektroonika poodidega kaubanduskeskustes ei ütle me teile… Pfft, OÜ “vä”? 6 kuud lagi garantiid, soovite makske 300 eurot peale pikendame kahe aasta peale. EI! GARANTII PERIOOD ON MEIE KAUPLUSES SAMA KÕIGILE, KUNA VIIMATI KUI MEIE KONTROLLISIME OLI KA FIRMA TAGA PÄRIS INIMENE, SEEGA KEHTIB KÕIGI TOODETEGA SAMAPIKK GARANTII KÕIGILE. SAATE VÕIMALUSEL VÄHEMALT 20% MAHA ARVATA MEIE MAKSTUD SUMMAST!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv