Akuga käsisaag 55Xa

150.00 sis. KM

55Xa on kvaliteetne ning võimas oksasaag, mida mõistab kasutada igaüks! 


Kui vajate abi valimisega või esitada lisaküsimusi siis oleme kogemusterikkalt valmis teile vastama!


KOMPLEKTIS ALATES 2024a. ÜKS 588Vf seeria 5ah aku ning akulaadija. Tööaeg 30+ min.

Seadmele sobivad ka Makita 18V akud!

Laos kõiki varuosi, e-poes tarvikute all akusid ja 8. tolliseid varukette. 

55Xa on jõukohane igaühele!


Andmed:

Mudel:55Xa

Tootmisaasta: Esmaesitlus 2022a + lisatud meil e-poodi, uutele tellijatele tuleb saag koos 2024a. kontrollerite/ akudega, sae värvus tuntud sinine (vt. fotodelt)

Saag komplekteeritud Eestis, Pakitud Eestis, Lõppkontroll Eestis, Garantii Eestis!

Aku (588Vf)  komplekteeritud Saksamaal (10 elementi + kontroller + digitaalne akujäägi näitaja)

Mootor: 3000W (MAX) ,BL harjavaba, päritolumaa: Jaapan. Ennast ajas tõestanud, võimas harjavaba mootor ning ülekanded! Tänu suurele jõudlusele on turvaline kõigile!

Targa kontrolleriga mootor: Nõuab akult vastavalt tööülesandele, sobilikku pinget. Kasutab kenasti ära akude 21(V) suutlikust, kergemate ülesannete juures aga ei tarbi üle 18(V). Siduri töö teevad ära nutikad kiibid, mis harjavaba mootorit juhivad.

Silikooniga kaetud kiibistik, pistiku vabad ühendused, niiskuskindel sisu

Kõik ülekanded karastatud metallist! Puuduvad plastikust hammasrattad! Sae kontroller ning kaabeldus on niiskuskindlad! Emaplaat valatud silikooniga üle, kaablid on korralikult jämedad, ühendused pistikuvabad, kaetud kuumusega kokkutõmbuva kestaga!  Kui sae kest lahti võtta võiks kogu sisu julgelt käes raputada!

Ketitald: 20.3 CM PIKK- Saate lisaks okstele ka natuke tõsisemaid projekte teha!

Aku: 588VF – 18-21V/ 5.0aH

Aku kestvus: 30-60 minutit – Tegemist reaalse tööajaga, mis meie kliendid meile edastanud!

Akul nutikas BMS kontroller: Hoiab silma peal igal elemendil eraldi ning pikendab oluliselt Aku eluiga (Battery management system)

Kaal: 1.34 KG (Koos akuga)

Ketikiirus: 20 m/s.

Effektiivne turbiin- sundjahutus mootoril: Parem eluiga nii mootorile kui akule

Mõistlik saagida kuni: 20cm.

Maksimaalselt saeb: 30+ cm

Ergonoomiline käepide, vastupidavate silikoon detailidega: Mugav kasutada ning püsib kindlalt käes, ei kulu ka liivase kindaga

Korraliku lülitiga päästik koos jämeda kaabeldusega!

Värvus: Makita sinine- Kui mõnel fotol märkate oranzi siis esimesed partiid koostasime oranzi käepidemega, nüüd kõik Makita sinised koos turvalisust tagava käekaitsmega

Silmapilkne seisak peale päästiku vabastamist

Paksu kestaga, ABS plastikust korpus: Saag kannatab põrutusi ning karmikäelist käsitlust, kindlalt käes, ei logise

Hooldusvaba: Peale tööd raputage saepuru saelt, enne tööd laske ketile õli, lisage õli vastavalt vajadusele- Keti läbimõõt on küllaltki peenike ning pöördemoment meeletu, tänu millele saeb sileda lõikega, kiiresti, igasugusest puidust läbi. Ei vaja nii stabiilset õlitust nagu klassikaline mootorsaag, ei vaja keti teritamist, kett kestab terve hooaja, kuniks võõrkehadega ei kohtu. Kui kett nürines tellige julgelt tarvikute alt uus!

Estikeelne juhend

Komplektis: Saag, 588vf seeria aku (2024a. sisuga) 5(Ah),  EU Akulaadija 21V 1A (x1), Karastatud sulamiga 8. tolline kett (x1), kruvikeeraja, ketisuunaja, ketikaitse- Saag on meiepoolt komplekteeritud ning valmis koheseks tööks! Aku järgi ning saagima…

Laos lisakette ning erinevaid akusid! (Leiate meie e-poest,  klikkides “tarvikud”)

Säilitab täispöörded olenematte tööülesandest! Ainulaadset jõudlust pakub teile just 55Xa akukäsisaag!


Garantii kehtib lisaks eraisikutele ka firmadele! Hind sisaldab 20% käibemaksu ning tasuta tarnet.

Kontoris võimalus tutvuda ja osta- Pärnu, Savi 7, teine korrus, E-R 

Palume külastuse osas ette helistada ! +372 5454 3775 Mihkel


Garantii: 3. (kolm) aastat (Nii saele kui akudele! Kehtib ka firmadele!)

Tarne teieni: 2-5 tööpäeva (Tasuta)

LÕPPHIND: 150EUR (Sis.Km)

Kui vajate abi helistage julgelt, +372 5454 3775 Mihkel (E-R), kõike ilusat teile ellu!

Kategooria:

55Xa, olles 65Xa eelkäia, on ta tõestanud enda robustsust, töökindlust, jõudlust. Akudega probleeme päriselt ka ei esine, mootorid ei põle läbi, üle 1000 tarnitud sae! Suured tänud kõigile, kes kaasa aitavad kasvule !  

1200+ rahulolevat klienti!

Olge julgelt järgmiste seas!

Kasutage vajadusel kassas julgelt ESTO 3 ja saate tasuda 0% intressiga kolme kuu jooksul. Esimene makse järgmise kuu 10-12 kuupäeval.

Edukaid tegemisi!


Onevan 55Xa

See on seade, mis aitab teil tegeleda nõmedate okste ja erinevate puukestega majaümbruses. Leiab kasutust igas hooviga majapidamises, isegi kui suur saag olemas siis no, milleks seda käima vinnata pisemateks projektideks!

Garanteerime, et see saag tuleb toime kõigega, mida sellelt ootate! Kasutage ehitusel laudade saagimiseks või küttepuude parajaks tegemiseks lisaks võsa ja okste lõikamisele!

**Lahendage olukorrad seoses teelekukkunud puudega, ja palju muud!

**Eemaldage tüütuid ja ülearuseid oksi

**Saagige parajaks ehitusmaterjali

**Langetage võsa 

Sael on reaalne jõudlus, et suurem mänd langetada!


OneVan käsisaag on majapidamises asendamatu abiline, et teostada kiiremaid korrastusi ja lõikusi! Sobib igas vanuses inimesele, kes veel suudab mõista, et kätt ega jalga ei oleks ilmselt kasulik saagida (naljaga)

Ideaalne abiline saagimaks küttepuid väiksemaks, mis pliidialla ei mahu. Selle all mõtleme olukordi, kus satub vahest mõni purakas riidalt, mis vajaks kärpimist, mitte talvepuude tegemist! Selleks teistlaadi tööriistad leiutatud.

See saag ei reosta heitgaasidega loodust, ei nõua segubensiini ostmist, ei nõua ühtegi teadmist mootorsaagidest, ei nõua hooldust nagu õlivahetus ega aja higimulli otsaette nööri (starteri) sikutamisest kui saag ei juhtu olema ideaal korras.

OneVan 55Xa on alati ideaal korras ning toimib igakord samakindlalt ja ühtlaselt kui viimanekord! 

Laadige Aku täis, Lükake see saele külge, laske ketile natuke õli ja lennake projektile peale. Seda saagi suudab iga täiemõistuse juures olev natukenegi liikuv inimene edukalt kasutada! Enam ei pea olema oskustega saemees, igaüks saab hakkama. Kui aga olete oskustega saemees oskate kindlasti hinnata selle seadme tulemust ja jõudlust kui valite selle enda arsenalile lisaks. Isegi kui majas on suur mootorsaag, siis no milleks seda käima ajada, et kärpida näiteks õunapuid või lasta maha hoovi immigreerunud erineva paksusega võsa.

 

Kuni 20cm tüved on naljanumber sellele saele! Ei ägise mitte kordagi! Pole selleks mõeldud aga saeb ilma ägisemiseta ka 40cm palgi ära, seda uskumatul kombel kiirelt ja ilma pöördemomenti kaotamatta. Näidis üleval fotol reaalne tulemus, palki korra keerates, et vastu tulla. Sae jõuekus on saavutatud aku + mootori kiibistiku koostööl.


Seadmega saab hakkama igaüks!

Lisaks on seda turvaline ja lõbus kasutada.

Kui vajutate päästikut läheb saag pea koheselt pöördesse kuid kui lasete päästiku lahti jääb OneVan momentaalselt seisma.

Seadme mootoril on tark aju (kiibistik), mis tagab ohutuse nii teile kui seadmele. Kui kuidagi peaks kett takerduma kuskile vahele lülitub seade automaatselt välja.


Lõigake igasugu paksusega tüvesid ja oksi, millele ketil pikkus adekvaatne on!

9 – 20 cm tüved saeb läbi nagu lusti! Igasugused oksad on naljanumber sellele saele ning tänu kiirele tulemusele on seadet lõbus ja kerge kasutada.


Sae käsiosa komplekteeritud Eestis!

Kõik detailid on rahulikult ja korralikult paika pandud ning kinni kruvitud.

Sael on sees korralik harjavaba mootor. Puuduvad plastmassist ülekanded, ei loobi sädet kasutusel.

Mootori kontroller (aju) annab akult ühtlaselt täis võimsuse ning automaatselt peatab töö kui kett peaks kinni tõmbama, näiteks tänu vajuvale oksale.

Tänu targale kontrollerile on sael ühtlane jõudlus, mis ei kõigu olenematta puu jämedusest. 


Sae mootoril on sundjahutus, mis suunab jaheda õhu sae küljelt ,mitmest kanalist, otse mootorile. Kuum õhk väljub korralikult kahe “otsetoru” kaudu. Hea jahutus annab võimaluse suurele jõudlusele ning hoiab nii aku kui mootori eluiga.


Ketiajam ning kett on suurima pikkusega, mis meie hinnangul sellisele seadmele sobib. Omajagu pikem kui enamus ehituspoes saadavad analoogid. Kett on karastatud metallide sulamist. Kui te mingit võõrkeha ei sae, kestab pisitöödeks ilmselt aastaid.

Ketiajam on samuti roostevabast metallist.


OneVan 55Xa päästikule on valitud korralik lüliti, mis peab kaua vastu ega logise.

Sae kasutamiseks on tarvis küljel olev “kaitseriiv” ehk ümmargune nupp alla vajutada ja peale seda alles päästikule. See on vältimaks kellegil kogemata päästiku rakendamist hetkel, mil seda vaja poleks. Kaitseriivile on valitud samuti kvaliteetne lüliti kuid seda ei ole raske vajutada ega all hoida saagides. See ei sega absoluutselt töö tegemist.


Saele ei ole meelega valitud kesta, mis võimaldaks automaatset õlitust kuskilt paagist seadmel sees!

Enne tööd lasta kett kergelt üle, mis tahes õliga. Selle saega niikuinii ei tee keegi metsa seega lisada osa, mis muudab kogu seadme rokaseks, raskemaks ning laseb õli kuidas jumal juhatab täiesti mõtetu. Kui olete keti õlitanud ning saete aku lõpuni on 99% kordadest ikka ketil piisav õlitus. Pikemate projektidega kontrollida aegajalt ega ei ole tõmmanud ketti kuivaks ning lasta vajadusel õli juurde. Õlitage ketti julgelt sae küljes, lastes keti ring kiirelt üle. Lihtsaim on kasutada mõnda spreyna õli.


388Vf Aku

OneVan saega on kaasas aku, millel on 2022. aasta “aju” ning tegemist maksimaalselt mahuka pangaga selles mõõtmes. Aku on komplekteeritud Saksamaal.

Kontaktid on 1:1 samad, mis Makita 18V akul ehk paljudel majapidamises leiduvaid Makita akusid võib julgelt sellele saele järgi lükata.

Aku tagumisel küljel on nupp, mida vajutades kuvatakse teile palju akut alles on. Seda roheliste/punaste LEDide riviga.

Akul on tark aju ning kvaliteetselt koostatud trükkplaat. Aku kontroller hoiab akut ülelaadimise eest ning ei lase sellel täiesti tühjaks saada. Aitab kõvasti kaasa aku elueale.


Sae saadame teile kokkupandud kujul, pingutatud ketiga. Pange karbist aku järgi ning asuge tegutsema. Aegajalt kontrollida keti pingutust. Käepidemes on lihtsasti keeratav, nähtav kruvi, mida päripäeva keerates läheb kett rohkem pingule ning vastupäeva keerates vähem pingule.

Mitte pingutada seda nagu “segane” vaid keerata kett korraks täiesti pingule ja siis lasta natuke järgi. OneVan saega on kaasas ristpea kruvikeeraja sellele toimingule. Enne pingutamist lasta must plastik detail käepidemel kergelt lahti. Kate on suure liblikaga mutriga, tuleb lahti näppudega keerates.

Kui soovite ketti vahetada ei ole see mingi raketiteadus. Eemaldage kate, tõstke kett koos ajamiga mootori hammasrattalt maha, sättige uus kett laual ümber ketiajami ning tõstke soonte abil see saele tagasi, jälgides, et hambad lähevad kenasti ülekandele ümber ning kett püsiks soones. Enne vahetust lasta pingutus kruvi järgi muidu vinnate ennast segaseks, et kupatus tagasi aukudesse läheks. Hoidke sae lehte peale soonde saamist ise käega pingul, keerake kate peale tagasi ning pingutage kett ära. Hoida ise pingul kuni kruvist keeramine ise ketti pingutama hakkab.

Paari minuti töö kui korra teinud. Esimesel korral ehk läheb minut või kaks kauem.


Sael on tugeva vedruga ketikaitse, mis suurendab ohutust! 


Iga toode on komplekteeritud hoolikalt, et saag teid aastaid teeniks ning viiks meiejaoks garantiide vajaduse minimaalseks. Kõik tooted on korraks käivitatud ning veendutud toimivuses.

Üle 1000 väljasaadetud sae! 0 tagastussoovi, paar üksikut garantiijuhtimit! Pea olematud! Parim hinna, kvaliteedi ning klienditeeninduse suhe garanteeritud!

Meil on laos kõigile seadmetele kulu ja varuosi! Kui midagi juhtub teeme kohapeal kiirelt korda mitte ei lase teil kuid oodata jumal teab, mis ettekäänet tuues!

NB! Tegemist ei ole lahja akuga mänguasjaga! Ketti eemaldades alati eemaldada aku, hoida käed, jalad, teised inimesed tööajal alati saeketist eemal. Palun olge hoolsad kasutusel!

Kui on küsimusi või muresid helistage meile julgelt või külastage meid Pärnus E-R 10- 14.30 (Savi tänav 7)

8 arvustust tootele Akuga käsisaag 55Xa

 1. Malle K.

  Väga asjalik seade, soovitame! Nii mina kui abikaasa kasutame. Sõbralik ning kättesaadav teenindus

 2. Andrus K.

  Kõik, kes naersid facebooki kommentaariumis seda välja pole ilmselgelt seda näinud ega kasutanud. Tõsiselt asjalik toode, meeldiv teenindus, aku kestis minul vähemalt üle tunni.

 3. Mari T.

  Supper hea asi, ma ei oska muud lisada. Tänud!

 4. Ivo Kask (toote omanik)

  Väga väga rahul selle seadmega!

 5. Argos T. (toote omanik)

  Mina ütlen kindlusega välja, et see parim toode, mis mul akutoitel kasutuses!

 6. Magnus S (toote omanik)

  Siiani saanud kõik asjad saetud, mul ei tule muid sõnu pähe kui, et parim ost internetist! Soovitan kahe käega!

 7. Kalle G. (toote omanik)

  Suured tänud Mihklile, kes viitsis minusuguse vanaga jamada ning aitas kogu protsessi käiku! Toode käes ning ülimalt rahul! Suured tänud veelkord!

 8. Rudolph Paluja (toote omanik)

  Panin sae prvoovile ning tõesti saagis igas paksuses oksad ja palgikesed läbi nagu nalja! Ilusti pakitud, lihtsa juhendiga. Tänud aitamast edasisisi töid tegema!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv