Akuga LED lamp

55.00 sis. KM

Kätte on jõudnud pime aeg! 

Meie usume, et igas majapidamises võiks olla üks korralik “taskulamp” !

Toome teieni ühe konkreetse akuga LED valgusti!

Andmed:

Valgusti võimsus: 10 W
Lumen: 4000
Valgustab kuni: 100 meetrit.
Reguleeritav võimsus: Ere, keskmine, madal
Valguse värvus: Lumivalge või punane (SOS)
Valguse stiil: Stabiilselt põlev või kiirelt vilkuv
Saab kasutada telefoni laadimiseks! 
Valgustid: Toote otsas on lisaks pisike üksik valge LED. Võimalik kasutada näiteks kodus lukuauku otsides ilma suurema säramiseta.
Kaal: 250g
Magnetiga seinakinnitus: Saate vajadusel kinnitada valgusti näiteks tõstukile, autole või muule metallist pinnale. Magnet on lambi jala sees ja tugev!
Peidetud konks riputamiseks
Reguleeritav asend: 360° Vasakule/Paremale, 180° Üles/Alla
Seisab ise püsti!
Laeb täis: 4 tundi
Saab kasutada: Kolm tundi kõrgel võimsusel, neli tundi madalal
Komplektis: Taskulamp, aku, laadija, adapter, juhend
See LED valgusti on veekindel ja põrutuskindel! 
Hea kasutada: Autot remontides, pimedas hoovis, pimedas metsas, vajades mingile alale ajutist  valgustust, otsida pimedast metsast oma lemmikut ning  igasugustel muudel toimetustel ,kus valgust napib.
Tark oleks hoida seade laetuna, et olla valgustatud voolukatkestuste või muude probleemide korral. 
See taskulamp on võimas ja ere! Võite julgelt pimedas üksi jalutada! 
Vahetatava akuga! Vahetame akut 17 euroga. Uuena kestab 2-4 aastat.
Värvus: Punane/Must

Garantii: 3. Aastat

Tarne teieni: 2-5 tööpäeva

Kategooria:

O0Akuga LED töölamp!


Asendamatu abiline erinevates ülesannetes!

Tänu liikuvale “peale” saate valgustit  sättida täpselt selliselt nagu on teile antud olukorras mugav! Saate valgustit riputada, kasutada ära jalas olevat magnetit või panna ta omal jõul püsti seisma. Asetades valgusti kuskile seisma on tänu reguleeritavale käepidemele alati lihtne leida valgusele parim suund.

Paljud tegevused (va. ringiliikumine) on  lihtsamad kui asetate valgusti endast natuke eemale maha/pinnale, suunaga tegevuse poole. Nii tuleb valgus ühest kindlast suunast ning ei nõua teilt, millegi käes ega peas hoidmist.


Eestimaal on pidevalt pime! Selline meie kodumaa on. Ärge laske ennast sellest häirida!

Tihtilugu on aga pimedas vaja midagi õuest tuua või teha toimetusi. Toome näitena puude toomise talvisel õhtul.

Kasutades seda LED’i on teil puid kuurist tuues käes konkreetne pulk, millest eraldub eredat valgust. Kuuri jõudes on lihtne leida koht, kus valgusti saaks teid valgustada ilma ,et peaksite seda käes hoidmata. Saavutate ühtlase ning piisava valguse enda toimetusele.

Erinevalt pealambist ei vehi te valgusega liigutades ning võrreldes tavalise “toru” taskulambist ei pea te taskulampi pikalt sättima, kohta leidma ega jamama.

Saate alati valida mugavaima viisi valguse saamiseks. Saate seda LED valgustit asetada servale, riputada konksuga, kinnitada magnetiga metallist pinnale või asetada muule tasapinnale seisma/pikutama.


Sellel valgustil liigub valgustav osa  360°  vasakule/ paremale ja 180°  üles/ alla. Asendid ning astmed on kindla püsivusega ning lukustuvad.
Taskulamp on sisukalt mõnusa kaaluga.
Kui see akuga LED valgusti panna lauale püsti, püsib see seal omal raskusel ega kuku ümber!
Pillsite maha? Pole probleemi! Haarake see valgusti maast üles ning pühkige soovikorral muld maha.
Pillasite vette? Pole probleemi! Kuniks te süvasukeldumist selle valgustiga ei tee pole vaja vett ega niiskust karta.
NB! Põrutuskindel/Veekindel, mitte pommikindel! Kasutada alati mõistusega! Mitte näidata pikalt otse näkku!

Tihtilugu ei ole enda hubast laualampi kuskilt haarata ega võimalust seda pistikusse pista. Olge mureta! Asetage see LED lamp lauale seisma ning keskkonnas ongi valgus olemas. Saate lugeda raamatut, valgustada ”objekti”, nokitseda oma projektikesi, rääkida omavahel ja olla lihtsalt mõnus .
Teinekord saab luua tuppa just õige meeleolu kasutades LED valgustit mõnes toa nurgas Timmimaks atmosfääri saab lampi sättida eri nurkadesse, tasapindadele või vahetada valgusti suunda.
Valgusti särab järjest vähemalt 3h.
See LED taskulamp laeb end täis 4h.
Käepidemel on lihtsasti arusaadavad sinised tulukesed, mis näitavad kui palju on akut alles ja laadides, kui palju on veel laadida.
Nalja kah… Või siiski?

Nüüd meil ju elektrihinnad utoopilistes kõrgustes. Uurige päevast välja odavaim vahemik kolmele tunnile. Laadige valgustit just siis. Pärast pange üleliigsed lambid vooluvõrgust välja ning veetke oma õhtut akuga LED’i seltsis.


Akuga LED valgustid muudavad elu ohutumaks!
Liikudes õhtul metsavahelises hoovis või mõnes kahtlases korteri vahes ei pea te enam kartma! Esiteks tekitab see valgusti selge ja konkreetse ereda ala ning teiseks kuna teil on käes mõnusa kaaluga konkreetne pulk, justkui mini nui, tuleb teil meelde osa ürgsest instinktist ning saate koju jõuda enesekindlalt ja turvaliselt.

Maal on tihti vaja midagi pimedas teha!
Minu maakodu on pimeda metsatuka sees, Krundikülas. Maal saavad ööd olla ootamatult pimedad. Teinekord tuleb ette olukordi, kus öösel on vaja haarata võimas valgusti.
Peate otsustama, kas olete nagu enamus rahvastikust ja haarate automaatselt telefoni taskulambi järgi või olete nendest vähestest, kes teavad, et telefoniga pole öösel kahtlase häälepeale midagi teha. Siis on vaja haarata kiirelt just see sama LED valgusti ja minna vaatama… Pole aega seal telefoniga väriseda. Vajadusel kestab aku tunde kui teil on vaja edasi minna  metsa, mingit olevust püüdma.
Valige konkreetsele ülesandele konkreetne tööriist!

Korralikule ”taskulambile” on sadu kasutusvaldkondi! 
Ärge laske pimedal ennast kontrollida. Kui on vaja siis võtke julgelt väljakutsed vastu kasutades hämaras just seda käepärast LED valgustit.
Kõike ilusat soovides!
Teie akutolmukas.ee


Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv