%

Akuvärvipüstol PNT v3.0

160.00 sis. KM

SÜGISENE SOODUSHIND kuni 05. oktoober!

Edukaid projekte! Üle 400 rahuloleva kliendi! Olge julgelt järgmine, rahulolu garantii!


PNT 3.0

Sadu rahulolevaid kliente, kõrge detailsusega, võimsa harjavaba (BL) mootoriga, suuremahulise 5(aH) aku + laadijaga. 

Tegemist ei ole 3-40. eurose pildilt sarnase tootega! Kui need kaks kõrvutada reaalses elus siis on erinevus alates korpuse kvaliteedist ning lõpetades tulemusega, radikaalsed!

Oleme turvalüliks siinsamas Eestis, garanteerimaks teile toimiv, kõrge kvaliteedi ning mahuka akupangaga abiline.

Laos anumaid, akusid, laadijaid, detaile. 

Rahulolu garantii!


*Parim ühtlane kattuvus 

*Lihtne kasutada, “lollikindel”

*Igaüks saab hakkama- Rahulolevaid kliente igas vanuses!

*Toode on 100% komplektne 

Esimene analoogne seade, mis tõesti katab ühtlaselt pindu!

Hea teada- SEADMELE SOBIVAD JÄRGI KA MAKITA 18(V) AKUD, tulemus on originaal akuga (komplektis) nõksuke etem, seoses asjaoluga, et too annab välja kuni 21(V)


Andmed:

Mudel: PNT v3.0

Mootori tüüp ja võimsus: 1000(W)- BL harjavaba, valmistatud Jaapanis. Nutikas kontroller, kogu juhtmestik ning kiibistik on kaetud niiskuskindlalt, viisakas kaabeldus

Kaal (koos akuga): 1.05 kg + valitud vedelik/värv anumas

Akumudel: 388Vf ,18- 21 (V) BOOST
Mahutavus: 5. (aH)10X 2250mAh Li.

Digitaalne akujäägi näitaja (LED)

Tööaeg laetud akuga: 45-60 min.

Akulaadija: 21V 1.0A

Laadimisaeg: Kaks kuni kolm tundi
Seadmele sobivad enamus Makita 18(V) akud (enimlevinud,ükskõik kui suure mahutavusega (aH)
Värvimahuti: 800 (ml.) , sobivad enamus värvid, lisaks pritsib ideaalselt ka, mis iganes muid vedelikke, sh. puhastusvahendid, lakid, vesi, lahustid, mürgid ja kõik muu vedelikuline, mida hirmsasti tahaks kuskile pihustada… Katke õrna veesuduga taimi või nautige kasutuslihtsust garaažis mootori/velje puhastusvahendi pealekandmisega. Laske kujutlusvõimel lennata, leiab kasutust igas majapidamises, ka muul ajal kui värvitöid tehes

Korpus: Detailne ABS plastik, toode kannatab ümberkukkumisi ja erinevaid tööolusid normaalsuse piires

Reguleeritav värvipüstoli pea: Keerates otsikut, vasakule või paremale, saate valida sobiva pritsimise mustri. Vertikaalselt, horisontaalselt, ringjalt

Reguleeritav kihi paksus: Seadme küljepeal on ümmargune,musta värvi, suur “nupp”, mida kruttides saate valida meelepärase värvikihi paksuse
Tööriistavaba kasutus

Kõrge kvaliteediga tihendid

Tootel puudub igasugune seos analoogidega, aasta tagasi ei olnud veel võimalik niihead tulemust saada. Selle püstoliga värviga julgelt kõike, mis pole päris peen teadus, aiapostidest kuni mööblini. Ilmselgelt sõiduautot sellega ei värviks, köögikappe või seinu aga julgelt.

Värvus: Makita sinine

Ergonoomiline, vastupidava silikoniga, käepide: Toodet on meeldiv käsitleda, tänu vastupidavale materjalile võite julgelt kasvõi liivase kindaga tegutseda!

Komplekteeritud Eestis, lõppkontroll Eestis, tarne Eestist

Komplektis: Värvipüstol koos kõige vajalikuga, 5(aH) nutikas 388Vf aku koos normaalse laadijaga, pisike sangaga lehter, tabel värvide ja lakkide vedeldamiseks.

Ideaalne kasutusala…

**Aiad

**Seinad

**Ebatasased pinnad

**Postid

**Lauad, brussid, lipid

**Kõiksugu materjalist mööbel + detailid

**Värvi asemel võib kasutada desinfitseerivaid vahendeid, katta näiteks aknaid vahendiga, lisaks lakkida või teha muid töid, millel ühtlane, õrn kiht vedelikku on teemakohane. Arvestada, et kui vedelikul on kemikaalne lõhn, on ilmselgelt vajalik ventilatsioon, näiteks pisikesed laki osakesed ei ole kopsule magustoit! Läheneda loogiliselt, selge peaga, kui tulemus pole teada siis proovida esialgu kuskil mittenähtaval nurgal, lasta enne pinnale kandmist õhku (õue) paar sekundit, kuniks pritsimine on ühtlane (värvitöid teostades)


Garantii: 3 Aastat (Kehtib ka firmadele!)

Tarne teieni: 35 tööpäeva (TASUTA)

Hind: Soodushind 160. EUR (Sisaldab käibemaksu)

Akutolmukas.ee, alates 2019. a.

Frequit OÜ

+372 5454 3775 Mihkel

Savi 7, Pärnu, teine korrus (E-R 11-16.00, ette helistada!)

info@akutolmukas.ee

Kategooria:

Proffi tulemus, mis on saavutatav igaühel! Sobib igas vanuses inimestele, et ära teha erinevaid projekte kordades vähema vaevaga, sealjuures saades parem tulemus!


Püstol toimib erinevalt klassikalisest kompressoriga värvimisest. Keskelt käib kaheks osaks laiali. Värvi anumaga “pea” osa ning võimsa mootoriga 21(V) BL harjavaba mootoriga “puhur”. Metsiku õhujoana suunatakse õhk anumas olevasse torusse, mis omakorda tulistab otse anumast soovitud vedelema poolset toodet välja. Paaki ei tekitata rõhku. Vajutate päästikut ning elukaaslane saab ka eemalt aru, et hakkasite värvima. Ei ole ülearu vali, mõnusalt jõuline turbo vuhin.


Meil lihtne reegel, ole oma “publikuga” aus ja pole probleeme. Kõik andmed üleval peavad ka vastama lubatule! Kui miski tundub vale, siis selgitame koos kiirelt välja, miks ei vasta lubatule ning vahetame detaili välja. Andmed on meie endi koostatud, kasutusaeg reaalsest elust, tulemus vastab lubatule! 


2 arvustust tootele Akuvärvipüstol PNT v3.0

  1. Margus T

    Olin skeptiline aga pean tunnistama, et asjata. Kunagi olin vist top shopist ostnud ühe analoogse juhtmega toote, mis toimis täpselt kaks korda, sellega võrrelda nagu öö ja päev. Soovitan lihtsamateks värvimisteks 100%! Arvestage ainult, et värv peab väga vedeldatud olema, lasete ühtlaselt mitu katvat kihti ja tulemus supper ilma jõupingutusteta

  2. Martin Surt

    Supper hea toode! Naine saab niisutada taimi, mina edukalt plankusid ja muud värvida. Aku kestab kenasti, laeb paar tundi. Edu ja jaksu !

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.