Deerma 2023 PLUS

165.00 sis. KM

Deerma kõige värskem, soodsamas hinnaklassis mudel, sealjuured olles samalajala lähedal tippklassi mudelitega. Seda nii võimsuse, mugavuse kui materjali tunnetusega!

Sobib: Korterid, kuni ala 60m2, kontorid, kiireteks segadusete eemaldamiseks, auto koristamiseks, lauad, trepid…

Seisab iseseisvalt  seinanajal püsti, EHK 0 kruvi! Pange kuhu tahate seisma, mõistlik pistiku läheduses.

Disainiauhindade võitja!

*Stiilne

*Kvaliteetne- Keskelt jäik pikendustoru ja ABS plastikud tekitavad 500-700 euroste logodega lähedase kogemuse, olles kordi soodsam!

*Kiiirliidestega, võite julgelt töötavana tõmmata põrandaharja küljest, ning ainult torugagi servi või suuremaid, üksikuid, prahte sisse tõmmata. Siis klõpsti põrandahari tagasi ja seda kõike lisaks meeletult vaikselt! Ka MAX võimsusel ei karda teie lemmik seda!

 *Kerge kaaluga koos toruga


Andmed:

Tootja: Deerma

Mudel: vc20pluss+

ABS plastikust detailid: Preemium klassi tunnetus ning kasutus

Kaal: 1.15 kg.

Võimsus: 17500Pa MAX

Aku kestvus: 35 minutit

Tark BMS kiibistikuga Aku

Laadimisaeg: 1 – 2.5 tundi

Filtreerimine: Tsüklon tehnoloogia, HEPA

Sodimahutavus: 0.6 Liitrit

Pestav sodianum, lihtne tühjendada ja hooldada, sobib KÕIGILE!

Kergalumiiniumist pikendustoru

Keerleva rullikuga, uuendatud põrandahari: Kerib eelkäiatest poole vähem karvu endale ümber!

Otsikud: Peenike otsik, pikendustoru, pehme karvaga peenike otsik

Kõik otsikud sobivad nii pikendusega kui ilma!

Multifunktsionaalne peenike otsik: Saate libistades lukustada otsa pehmed harjased või teistpidi lukustada tavaline peenike otsik

Võimsus: 350W, kahe astmeline võimsuse tase

Ergonoomiline käepide

Madal põrandahari, igatepidi liikuv, lihtne esemete alt sodi eemaldada

Seisab iseseisvalt seinanajal püsti!

Hea lihtne varstolmuimeja, mis on parim oma hinnaklassis! 

Teostame kohapealset garantiid ning peale aastaid … Kui lõpuks tekib vajadus vahetame ka akusid! Vähendame koos teiega elektroonika prügi! Surnud aku ei ole surnud tolmuimeja! Aku eluiga normaalse kasutuse juures kolm – kolm pool aastat.


Hind: 169 EUR (Sis.KM) – Rahulolu garantii! TASUTA TARNE!

Garantii: 2 aastat (Välja arvatud ootustepärane aku eluea vähenemine, minimaalne)

Tarne teieni: 2-5 tööpäeva

Oleme valmis teid aitama ning vastama kõigile küsimustele suheldes otse spetsialistiga, E – R 10.30 – 15.30 +372 5454 3775 (Mihkel)

Kategooria:

Esimesed 35 inimest juba naudivad toodet! Olge julgelt järgmine! Sama kallis kui niisamma 1 korra poes käia juba nüüd, kui miniatuurse juustutüki asemel oli varem pakis poole rohkem.

See aitab teid aga mitu aastat! Kui tulevikus ka veel võileiba jõuate teha siis purusid metsikult mugav eemaldada laudadelt ja nende alt!

GARANTEERITULT PARIM SOODNE VARSTOLMUIMEJA! PÕHJALIKULT “STRESS” TESTITUD. ENAM ODAVAMA HINNAGA KAHJUKS EI OLE OLEMAS MEIE TINGIMUSTELE VASTAVAT TOODET!


See varstolmuimeja on uskumatult kerge!

Sobib kasutamiseks ka inimestele, kes ei ole enam esimeses nooruses või hindavad tolmuimemisel, et seade käes ei oleks nagu betoon blokk.


Ülimalt lihtne hooldada! Igaüks, isegi laps saaks hakkama!

Anum käib küljest ära vastupäeva keerates, tõstate lihtsalt üles tõmmates filtri välja ning ülejäänud osa tuleb ühes tükis välja! Lihtsaim seda teha kasutades all olevat auku ja sealt näpuga üles lükata.

NB! Anumat ja punast kärgfiltrit peske julgelt kraaniall sooja vee ja seebiga. Laske pärast korralikult ära kuivada enne uuesti kasutust.

FILTRIT ENNAST MITTE PESTA! FILTER ON KÜLL JUTUMÄRKIDES PESTAV KUID SEE RIKUB LIHTSALT FILTRI ELUIGA. Filtrit koputage tugevalt vastu prügikasti serva või kasutage mõnda pintslit vahede puhastamiseks. Filtrit võite pesta näiteks korra aastas ning see kestab terve tolmuimeja eluea!


Varstolmuimeja ei vaja ühtegi seinakinnitust!

Seisab seinanajal ise püsti. Paigutage soovituslikult seisma pistiku lähedusse, et oleks mugav laadida. Laadija käib tolmuimejale taha nagu vanal nokia mobiilil ning on ümmarguse otsaga. Ei pea urgitsema või askeldama kaabliga, igate pidi läheb auku!


Uusima tehnoloogiaga tark aku juhtimise aju. Hoiab silma peal igal elemendil ning vastutab nende pika eluea eest! Aku kestvus garanteeritult 30 minutit, reaalses elus kuni 40!

Võite arvestada kuni kolme aastase normaalkasutus perioodiga. Aku suri ära peale pikki aastaid? Pole probleemi! Helistage või kirjutage, vahetame aku ära!

Aku jääki ning laadimisastet kuvatakse siniste LED tulede riviga.


Erinevad otsikud aitavad teil ühe ringiga terve kodu korda ajada!

Kõik otsikud sobivad nii otse käsiosa kui kergalumiinium pikendustoru külge!

Nii peenikesel otsikul kui kolmnurkjal otsikul on otsas kaua kestvad, kriimuvabad harjased! Pärast koristust saate harja jäänud tolmu lihtsasti näppudega ära tõmmata.

Peenikesel otsikul käib harjas ette ja ära vajutades peale sellel olevale mummule. Siis saate vastavalt vajadusele harjast, kas rakendada või mitte!

Valige ise, näiteks laudadelt sodi ja puru minema ilma pikenduseta, toa nurgad ning kaugemad/kõrgemad kohad mugav ära teha pikendusega. Uusima tehnoloogiaga toru materjal, ei kaalu praktiliselt midagi, olles samas otsas tallutav!

Soodsaim mudel, mis vastab meie kõrgele standartile!

Kohapealne garantii!

Vahetame akusid!

Omame tipptasemel, ausat ja kättesaadavat kliendituge!

Spetsialiseerusund veebipood, me ei ole teised, me oleme Akutolmukas.ee!

Savi 7, Pärnu, teine korrus, E-R 10.30 – 15.30 – Palume ette helistada! Ei pruugi koguaeg kohapeal olla, oleme veebipood, mis omab reaalselt külastatavat kontorit mitte jaemüügi kauplus! Täname mõistva suhtumise eest!

Edukaid kordaminekuid tulevasel aastal! Oleme oma klientidele alati kättesaadavad ega pane kunagi pead liiva alla!

Frequit OÜ

info@akutolmukas.ee

+372 5454 3775 Mihkel

2 arvustust tootele Deerma 2023 PLUS

  1. Maarika Saar

    Sain kätte ja olen väga üllatunud! Ja seda positiivses noodis. Vaatasin poes issand kõik 300-400 eur ja siis leidsin selle. Käes mugav ning terve kodu sain koristatud. Soovitan nii teeninduse kui toote osas!

  2. Kertu L.

    Alla kahesaja euro ja kõvasti etem kui mu electrolux, mis oli. Tõmbab nagu segane pikka aega sodi sisse. Hooldus imelihtne. 5+

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv