Testerite “S11” + “X1” KOMBO

145.00 sis. KM

Kuna ilmselgelt olete te ikkagi (eeldatavasti) konkreetne MEES ei hakka me teiega mingi ühe testeriga  mässama. Mõlemad suudavad täita suuresti teineteise rolle kuid nii avaneb teile enneolematu võimalus valida kahe seadme vahel, olenevalt mis te kohe  tegema hakkate või vähemalt üritama. Siiski on mõlemal funktsioone, mida üks teeb aga teine mitte, või ei tekita mugavaimat käsitlust. Kokku saate testerite maailma kauni sümbioosi. Mõlemal funktsioone, mis veel 25a. tagasi nõudsid ala. 100 000 krooni maksvaid seadmed, eliidile.

NB! Sobilikud ka elektrikapi mõõtmisteks. Seal ei ole 12-24V voolukene, mõnele projektile kasulikum kutsuda teadja sõber või tasuda ühekordse teenuse eest. Olen näinud katastroofilisi harukarpe, olematuid maandusi, ilma kestata pistikuid, mis “ma lähiajal teen ära” olnud 4. aastat samas seisus.

Meie ei tule teid õpetama! Teinekord puhtalt sõbralik mõni ilmselge teema välja tuua.

NB! TEGEMIST ORIGINAAL TOOTEGA KOOS KOLME AASTASE GARANTIIGA, TOOTEST TEHTUD MITMEID KOOPIAID OLEMATU HINNAGA. MEILT KINDEL TOODE, TESTITUD IGAS OLUS, VEENDUTUD PÕRUTUSKINDLUSES. TASUTUS TOLLIMAKSUD NING HIND SISALDAB 20% RIIGILE TOETUST. Meil kehtib garantii ka firmadele! Hea võimalus korraliku asjaga mingigi % tasa teha. Kui seadmega ,midagi juhtub vahetame selle välja, kogu asjaajamine eestis. Kohapealt – Pärnu, Savi 7, Teine korrus (+372 5454 3775 Mihkel)

Soovime kõigile tegusat uut aastat ja palju toredaid hetki! 


Suur, ere, taustavalgustusega, valgete numbritega ning seda kõike kristallselge teravusega.

Mõlemad testerid on AKUGA, USB typeC kaabliga, mis tahes adapteriga.

Aku kestab kiiremaid mõõtmisi tehes mitu kuud või “intensiivsemat” inseneri mängides kannatab terve päeva tööd, ühe laadimisega.

Pisema testeriga hea leida, kust on kaabel vigane või kas pistikus on vool sees.

Suurema testeriga saate lisaks pingele mõõta näiteks ka mitu (V) vajab LED valgusti süttimiseks, ehk annab voolu ka välja. 


Andmed:

Tootja: Bside

Mudel: Suurem – S11/ Pulkjas- X1

DC vool: 0.8(V) – 680(V)

AC vool: 2.2(V) – 620(V)

EBTN LCD Ekraan

Sageduse mõõtmine: 1Hz – 1000Hz/ 1KHz – 6KHz

Dioodid: Tuvasta automaatselt dioode kuni 30(V)

Helisignaaliga voolu olemasolu tester

Voolupidevuse testimine

Voolulekke allika tuvastamine

Elektromagnetväljade mõõtmine

Suuremahuliste akudega: Mõlemad kestavad tunde järjepidevas kasutuses, laskmata ekraanil kustuda. Kiiremate mõõtmistega saate ühe laadimisega mitu kuud.

Neljakohaline numbrite näit: 9999

Korralikud kaablid: Kuni 1000A

3.5″ EBTN LCD ekraan: Pool seadmest, kõrgeima kvaliteediga numbritele kohane ekraan maailmas, lisaks numbritele lihtsasti arusaadavad värvilised graafikud.

Sisseehitatud taskulamp: Mõlemal seadmel

Annab ka voolu välja: Kui teil on näiteks LED ja te ei tea, mitu V see on, paneb tester selle põlema ning kuvab V

Komplektis: S11 + X1 TESTER, S11 kaitsekest, mõlemal hoiustamiseks kangast kotid, mõlemal eraldi testeri kaablid, mõlemal eraldi TypeC laadimiskaabel.


Hind kahele seadmele: 157 eur (Sis. KM)

KOMBO Garantii: 3 Aastat

Tarne teieni: 3-4 Tööpäeva

Kategooria:

Tutvuge toote olemuse ja võimekusega fotodelt, neid sai omajagu. Teeme siin aga kiire meenutuse ja võrdluse.


Kas mäletate kui uhke tükk oli veel 2000. aastate alguses funktsionaalsem, mobiilne tester. Pigem märkas seda isadel, tootmistest, elektritöödelt ja muult analoogselt “laenamas” nädalavahetusteks.

Sõid nad sealjuures metsiku rivi AA patareisid või seda hiiglaslikku 2 klemmiga lapikut patareid…ning taustavalgustus ekraanil oli ainult “maffia” taseme laenajatel.

Lisaks pidid sa konkreetse “luumurru krõksuga” keerama paika testitava voolu suurusjärgu, takistuse, või muu funktsiooni, millest pidi kasutaja olema teadlik. Kui tester oli näiteks krõksutatud suurusjärku 220(V) +, ei näinud sa 9V patareid testides mitte mõhkugi. Tõsi loogika siin ei ole keeruline, küll aga suurenes õigele asendile lüliti keeramine oluliselt, kui soovisid mõnda spetsiifilist asja testida. Järjekordselt, mis siin keerulist kui oli endale asi selgeks tehtud. Elus esimest mõõtmist teostav inimene võis aga healjuhul leida asendi, kus + ja – kokkupanek tegi äreva piiksu. Vägagi effektne tõsi, küll aga sisutu.

Tulles kiirelt tagasi tollaste testerite lülitile.

Testeri “nupu” keeramise krõks ajas vabalt ka naabri hommikul üles mõne mudeliga, numbrid olid hägused varjundid, kas kohe alguses või juba peale lühikest aega, eriti taustavalgustusega kasutamist. Toona oli AA patarei hind ikka hoopis teisest klassist võrreldes tänasega ning laetavad aku patareid tulid alles aastaid hiljem, röögatu hinnaga patarei kohta.


Tõsi, sellisel asjal on oma pluss. Kvaliteetne 2000a. tester elab ilmselt mitu põlvkonda üle, eriti kui kenasti kollane silikoon kate ümber. Vaheta aga patakaid ja krõksuta, mida vaja.

Kujutage nüüd aga ette, te panete testeri sisse, + ja – vooluallikale ning teile kuvatakse kristallselgelt ja suurelt (V), millele lisaks samalajal on veel 3 näitu, mis muidu kõik vajaks eraldi testimist ees. Põhifunktsiooni number on nii suur ja selge, et iga vanaisa loeb selle välja ka ilma prillidetta.

Küljepeal on lisaks funktsiooni nupp, seda vajutades saate ilma helita valida toonases mõistes ulmefilmi funktsionaalsust. Valitud funktsioon on kujutatud selge sümboli või tekstina. Näiteks saate suuremaga mõõta EMF-i ehk elektromagnet kiirgust. Tehke katse ruuterite ja pistikute vahetus läheduses. Kümneid tuhandeid kordi üle euroopa tervislikuks peetud normi. Tõsi, õnneks samm- kaks tagasi on kõik normis.

Keegi pole uurinud ega rahastanud erilisi uuringuid, et kui meie vanavanemad said veel männipuult täiesti looduslikku maakera võnget on ühtäkki õhk täis igasugu jama. Saate reaalselt näitu nähes näiteks ümber sättida tugeva kiirgusega asju voodist, diivanilähedusest ja mujalt, kus tihti olete. Olgem ausad, ruuter padjaall magada ei ole ok.

Teine ulmeline funktsioon on, et tester ei ole enam ainult ühepoolne vaid suudab ka seda kuni teatud (V) välja anda. Jutt on pisielektroonikast, näiteks ledid. Tester paneb LEDI põlema ja ütleb mitu (V) see on!

Pisikese testeriga saab teha kõiki tavapäraseid mõõtmisi aga parim funktsionaalsus on lekkevoolude ja katkestuste tuvastamine. Seda piiksude tugevuse ja punasest, roheliseni tulukeste riviga.

Uusima generatsiooni liitium akud tagavad vähemalt kolme, tavaliselt aga nelja või viie aastase kasutuse.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv