%

Ultenic U11 PRO. 2023

Original price was: 350.00€.Current price is: 275.00€. sis. KM

ERISOODUSHIND kuni 12. Jaanuar!

Ideaalse hinna ja kvaliteedi suhtega, koos kolme aastase murevaba garantiiga!


Võimas, tippklassi näitajatega, 2023 aasta varstolmuimeja- UPDATE! UUENENUD KONTROLLERID, SUUREM AKU, SUUREM JÕUDLUS!


Ultenic U11 PRO. (MAX) enimtellitud ja kiidetud 2023. aasta varstolmuimejal!

Mahukas ja Vahetatav Aku

Võimas harjavaba 12 000 Rpm mootor – 29 000Pa

Lihtsasti hooldatav, Suur sodianum

Automaatne pindade tuvastus

Lihtsasti mõistetav, Suur puutetundlik LED ekraan (Akujääk/ Võimsuse valimine)


Andmed:

Võimsus (W): <600W

Võimsus (imavus): 29 000Pa

Laadija: 32V 2A: Kiirlaadija- Laeb aku täis 2- 3 tunniga- Võib jätkata korostust peale lühikest laadimist- Hiljem laadida tavapäraselt täis

Tarbib minimaalselt voolu

Aku kestvus: Kuni 65 minutit

Reguleeritav võimsus: Madal/ Keskmine/ Max

Suur LED ekraan: Aku (%), Võimsus, Veateated (näiteks rullik umbes/ paak täis)

Mõõtmed: 386.1*255*108mm

Kaal (koos akuga): 1.35 kg

Filtreerimine: HEPA (pestav) – Nelja kihiline, Tsüklon tehnoloogia- Tuppa tagasi ei lenda mitte midagi, hooldus imelihtne

Sodi mahutavus: Kuni 0.65L (pestav)

180° Pöörav põrandahari: Harjases spiraalne, keerlev rullik. Aitab ka laialdase puru ja võimalikud karvad ühe tõmbega anumasse suunata- Targa disainiga rullik aitab mustust eemaldada nii edasi kui tagasi liikudes!

Automaatne vaipade tuvastus: Tõstab automaatselt võimsust ja rulliku kiirust kui tuvastab põrandaharjaga vaiba. Võimalus funktsioon panna OFF

LED valgustiga põrandahari

Otsikud: Elektrilise rulliga põrandahari, Elektrilise rulliga diivanihari, Peenike otsik, Diivani otsik, Pikendustoru- Ideaalne komplekt loomasõpradele. Harjased spiraaliga, edukam karvadega

Lihtne paigaldada ja kasutada, lollikindel

Hea ehituskvaliteet! Käes kindel ja mugav- Kinnitused on suure ja laia lukustiga- Ei võbise kasutades

Laos kohapeal lisaks: Filtrid, akud, tarvikud

Akupank on vahetatav nagu akutrellil

Suur võimsus koos kõrge kvaliteediga. Ilmselt Parim Varstolmuimeja siiani, 2023. aastal, alla 300 euro! Ärge makske 2-3 x rohkem samaväärse toote eest! Valige koju appi just Ultenic U11 PRO (MAX)


ERISOODUSHIND: 275 EUR (Sis.KM)

Garantii: 3. aastat (Kehtib ka firmadele)

Tarne teieni: 2-4 tööpäeva (TASUTA Tarne) 

Kategooria:

Ultenic U11 PRO. 2023 on kindlasti üks parimaid valikuid sellel aastal! Piiratud koguses parima hinnaga!

Miks valida just Ultenic U 11 PRO. ?


Tolmuimejal on nutika kontrolleriga, suuremahuline aku, mis annab tolmuimejale metsikud 65 minutit tööaega!

Suureks eeliseks niinimetatud tuntud brändidega on võimalus akut vahetada. Selle abil saate pikendada toote eluiga või vajadusel kahe akuga teha eriti pikalt tööd! Tolmuimejaga on kaasas kiirlaadija, mis laeb aku täis ainult paari tunniga!


Tolmuimeja kasutamisega saab hakkama igaüks!

Tolmuimeja käivitamiseks ning peatamiseks on sellel käepidemel suur päästik, mida vajutades läheb tolmuimeja käima ning uuesti vajutades kinni. Ei pea päästikut all hoidma, ega mingeid eraldi nuppe vajutama, et see käima jääks. Võimsuse muutmiseks on otse peale vaadates näha ventilaatori tähis, millega saate muuta võimsust. Tolmuimejal on kolm võimsuse valikut. Automaatne ehk tolmuimeja valib ise võimsuse tulenevalt aku jäägist + põrandaharja kasutades tuvastab tolmuimeja automaatselt pindu ning suurendab võimsust automaatselt näiteks vaipadel. Lisaks saate valida madala ning MAX võimsuse vahel. MAX on hea kasutada näiteks diivanite, tugitoolide jms. elukatest eemaldamiseks!


Tänu kergele kaalule on tolmuimejaga mugav puhastada ka kõrgemaid piirkondi või haarata tolmuimeja õue kaasa ning kasutades peenikest otsikut, auto ühe laadimisega ära koristada! Aitab juhtmetest! Koristage autot, kus iganes!


Tolmuimejal on lihtsasti hooldatav sodianum ning mitmekihiline filtreerimine. Nagu otsikudki käivad kõik asjad kokku nagu väikelaste lego! Midagi valesti teha ei saa ning kõik on lihtsate märgistega tähistatud. 


Põrandaharjal on LED valgusti, mis valgustades madalalt põrandat aitab silmata puru ja sodi, mis muidu jääks võibolla tähelepanuta!

Lisaks on põrandahari vabalt liikuv, et muuta koristus mugavaks ning praktiliseks. Koristage mugavalt esemete alt ning nende ümbert!


Ultenic U11 PRO. (MAX) on vastupidav, kvaliteetsest materjalist ning jõukohane kõigiks koristustöödeks! Kaasas on kõik otsikud terve kodu ja auto koristamiseks! Laos kõiki varuosi ja filtreid tolmuimejale + võimalus tellida lisaakut. (Saata lisaaku jaoks päring info@akutolmukas.ee)

Tolmuimejale sobivad proscenic filtrid, mille leiate tarvikute alt. Kui vajate toote enda või garantiiga abi siis aitame teid hea meelega ning seda kõike Eestisiseselt! Garantii juhtumid olematud!

Akutolmuka tiim julgelt soovitab seda varstolmuimejat! Anname julgelt sellele ühe kuulise rahulolu garantii või raha tagasi!

Ilusat tulevast kevadet ning lihtsamaid koristustöid!

Akutolmukas.ee

Pärnu, Savi 7, Teine korrus (E-R 10.30 – 15.30), +372 5454 3775 Mihkel

Veebipoekaudu turvaline tellimine pangalingi abil, lisage toode ostukorvi, liikuge kassase, täitke punase tärniga lüngad, valige lähim pakiautomaat, klikkige kodupanga ikoonile, pange alla kasti linnuke ning saate kiirelt ära tasuda ning tolmuimeja on paari päevaga teil kodus. Tolmuimejale on tasuta tarne ning murevaba kolmeaastane garantii! Oleme alati valmis teid vajadusel abistama ega jäta hätta!

3 arvustust tootele Ultenic U11 PRO. 2023

  1. Aarne Tallik

    Igapäevaselt kasutan. Juhtmega tolmuimeja viisin juba kuuri ära. Korralik seade!

  2. Mariette Saar

    Väga rahul ostuga, soovitan südamest ka kõigile teistele!

  3. Kairit A

    Ei ole ühtegi halba sõna öelda! Meil nii kass kui koer ja mõlema karvadega saab see hakkama. Pisike keerleva rulliga ots on üle ootuste effektiivne. Kairit ja pere

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv