Inverter “F5” 12-220V 1200W

345.00 sis. KM

“F5 Power inverter 1200(W)/ 3000(W) MAX”

Emakeeli…

“KONKREETNE 1200(W) INVERTER”

Täidlane tükk tehnikat, võrreldav käes hoides, peenikesema veneaja võimuga, mis oli paras S90 või S50 kõlaritele 

??????

1.2kw/ 1200W on selle inverteri stabiilne taluvus, ehk toidab ära külmkappe, küttepumpasid ja paljudki muud! MAX on 3000W (3Kw), seda suudab inverter toota kuni viis minutit. kui teil on seadmeid, mis vajavad suuremat käivitusvoolu siis enamusel sellistel seadmetel on vajalik ainult hetkeline “MAX” , kaugel minutitest. 3kw viis minutit, rohkem selleks kui elu ja surma küsimus seoses näitkeks, mingi keevitusega.

NB! Isegi kui vajalik on pisike (W) 220V voolu, kaugel 1200 (W) on mõistlik osta “junni” asemel normaalne asi, võite tarbida vabalt ainult 20W/h, lõbus on mõni valgusti näiteks aku toitele panna, et omamoodi protestida kaabli hinnapoliitikaga, aga smas kui tuleb SOS. föönitamise vajadus, teate kindlalt, et lasku käia. Naabruskond las olla pime, teil naisel föön uugab.

Heliga madalpinge alarm 10 (V) + Crystal LCD ekraan ,millel haruldane omdus näidata ka mitu W te reaalajas pistikust tarbite.

Soovime anda teile turvalisemat enesetunnet ootamtute voolukatkestuste vastu, eriti talvel!

Puuküttega ahi võib ju olla, aga olgem ausad, laelambiga ikka kordades lihtsam makaronid kapist üles leida, kui küünlavalgel + lisaks kõike, mis tarvis laadida.

100Ah Aku annab teile umbes 700W tarbitavat voolu. Telefoni kiirlaadija (5W) 750 : 5 = saate oma telefoni järjest laadida 150 tundi. LED laelamp (10W) , olles sees korraga kolmes toas,

750 : 30 = 25 tundi JÄRJEST!

Tarvis ainult 1-2 vedelevat, täislaetud, 12 (V) akut, mõistlik oleks, kui need vähemalt +-100aH oleks, et kerge arvestusega elada kaks nädalat ilma elektrita! (2 x 100Ah, tavaline auto aku)

Kerides alla leiate lahtiseletatud arvutuskäigud ja lihtsa, umbkaudse, arvestuse juhise

NB! Akusid ei ole komplektis!


Andmed:

Tootja: FCHAO

Sisendvool: 12V DC- Autode akud/ Liitium akud

Väljundvool: 220V AC- Seinapistik

Sagedus: 50Hz- Turvaline kõigile EU seadmetele

Puhta siinusega laine: Pure sine wave- Väljundvool ei kõigu, ei riku ühtegi seadet!

Stabiilne taluvus (W): 1200 (1.2kw/h)

Maksimaalne väljund (W): 3000 (3 kw/h kuni viis minutit)

Effektiivsus: 90%

Väljundpesad: 1 x EU pistik, 1 x ethernet port. Pikendage nii mitu seinapistikut sellest pikendusega kui vaja või ühendage toas pistikusse, majast kaitsmed väljas.

Ethernet port: 3 meetrit kaablit komplektis ,kaasas lisaks LCD ekraan, mille saate soovikorral inverterist eemale kinnitada info kuvamiseks

Ekraan näitab tarbitavat (W/h)
Näitab Aku pinget (V)

Kuvab visuaalselt aku kujutisega jääki

Crystal LCD: Selge, terav pilt, valge tekst, sinakas taust

Madalpingel heliga alarm:10 (V) DC±0.5V- Inverter hakkab piiksuma ja hoiatab, et kohe on “pidu” läbi

Automaatne väljalülitus madalpingel:9.5 (V)

Ülekoormusega automaatne väljalülitus

Ülepinge automaatne väljalülitus: 15 (V)

Ülekuumenemist ärahoidev automaatne väljalülitus

Alumiiniumist paks korpus, ABS plastikust oranzid otsad, täidlane ning raske tükk, kätte võttes saate kohe aru, millele raha paigutanud olete, pangas numbrina hoida tegelikult praeguses ajastus meie ütleks “kahtlane”, see seade tagab teile numbrite asemel hea väärtusega tagavaravoolu suutlikuse, võib ka autos kasutada.

Automaatse kiirusega sundjahutus ventikas x2

Digitaalne Crystal LED ekraan: Info- Aku jääk visuaalse kujutisena, akupanga pinge (V), tarbitav vool (W), võimalikud veateated. Üks ainsaid invertereid, mis ka tarbitavat voolu kuvab otse (W).

LED indikaator ees nurgas: Roheline/ Punane

Vahetatavad kaitsmed inverteri avamisel


Hind (1200W): 345 EUR (Sis. KM)

Garantii: 3 Aastat (Garantii ka OÜ/ AS)

Tarne teieni: 3-4 tööpäeva (TASUTA TARNE!)

Murevaba talve soovides!

Garanteerime rahulolu!

Akutolmukas.ee, Pärnu, Savi tn. 7, teine korrus, +372 5454 3775 Mihkel, info@akutolmukas.ee

Kategooria:
Anname kiire õpetuse kuidas tagada kodus elementaarne vool ootamatusteks, eriti talvel!?️?
Oletame, et mitmeks päevaks kaob vool.
Selliseks olukorraks olla valmis 1-2 KW. energiavaruga tegelikult imelihtne!

Esiteks ostate autodele mõeldud aku, vähemalt 100Ah (100 ampertundi) oleks mõistlik. Üldjuhul on uus Aku täiesti täis ega vaja laadimist.
Võite julgelt valida kõige odavama hiinaka. Sain fixusest ise 100aH aku 95 euriga.
Erinevus näiteks liitiumakudega, mida paneelidega voolu salvestamiseks eelistatakse kasutada on laadimistüklid, mida aku kannatab. Auto aku kannatab 450-600 korda laadimist ja tühjendamist, päikesepaneelile mõeldud liitiumakud aga 5000-8000 korda. Tagavara vooluks või suviseks akupangaks näiteks cämpingusse saate aga 400-600 laadimiskorraga edukalt hakkama pikka aega, arvestades, et tavaline diiselsõiduki aku on 4-5 korda odavam, sama mahutavuse juures! Tagavara vooluna aga polegi vaja suurt laadimistsüklite arvu!
⚡⚡⚡⚡⚡????

Teiseks ostate, kas meilt või mujalt voolumuunduri ehk inverteri, mis teeb 12V , 220V. See on seade, mis muudab akult 12V pinge, tavalisteks pistikuteks nagu kodus, seinas. Meie tagame teile toote, mis ei riku teie elektroonikat ega seadmeid ning on kümnete erinevate ohutuslisade ja vent jahutusega, korralik alumiinium tükk elektroonikat.
NB! EU voolusagedus on 50Hz ning valida kindlasti puhta siinusega inverter, et tagada seadmete ohutus. Kui soovid ise välismaalt tellida on imelikul kombel ka EU pistiku väljundiga muundureid 60Hz.
60Hz on USA, EU seadmed ei ole mõeldud selleks!
⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡

Kuidas kujuneb 220V tarbimiseks voolu kogus akult keskeltläbi?
Oletame, et 12V / 100Ah, täislaetud aku teha 220V siis saate energiavaru lihtsa füüsika valemiga.
Ehk korrutate aku voldid, mahutavusega. Näide: 12V 100aH aku tagaks teile 12 x 100 = 1.2 kw energiavaru. Reaalselt saate kätte sellest umbes 1kw kuna normaalne inverter, nagu meilt saadaolev ei lase akut nulli, pole kasulik aku elule! Lisaks on voolu muutmisel kerge kadu.
Antud näide soodsaim lahendus, mis oleks mõistlik ehk 100Ah aku. Keegi ei keela ka 3 x 100Ah akut panna, mis annaks kokku üle 3 kw energiavaru! Parim viis ka SOS akupanka laadida oleks tegelikult paneeliga, aga sellest teinekord.

Näide: Mida saaks teha 1KW energiavaruga?⚡⚡
Külmik? Ei
Küte? Ei
Soe vesi/ kütvad puhurid jms.? Ei
Küll aga…
?????????
Põletada 3 x 5W/h LED laelampi 66 tundi järjest
Laadida telefoni 5W/h laadijaga 200 tundi
Vaadata 60 tollist LED telerit 250W/h 4 tundi
Kasutada tuhandeid erinevaid valgusteid ja seadmeid, mis tarbivad 1-100W tunde!
Laadida kõiki akuga seadmeid kümneid kuni 100 kordi!
Igal adapteril ning või seadmel on taga kirjas, mitu W see on. Arvestus on lihtne, sama number W tunnis teie 1000W varust ära kulutab. Kui adapter on näiteks läpakal 30W siis iga tunniga läheb 1000W , 30W maha. Kui panete mitu tarbijat taha siis lihtsalt liidate W kokku ja saate kulu tunnis.
?????????
Idee on selles, et te ei langeks hetkega kiviaega!
Elades korteris saate rahulikult valgustatud toas laadida kõik nutiseadmed täis ja pidada plaani.
Puuküttega majas või korteris aga saate tarbimist vähendades aga suuretõenäosusega võimaliku katkestuse üldse üle elada!

1 arvustus tootele Inverter “F5” 12-220V 1200W

  1. Kaarel.

    Tõesti, nagu kirjelduses, konkreetne asi. Teist päeva valgustab tuba. Kätte võtad saad ikka aru, mille eest on tasutud. Tänud!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv