Yeedi imur 2 PRO

290.00 sis. KM

Olete mõelnud uuest robottolmuimejast või unistanud niisama ühest usinast abilisest?

Selekteerisime teile välja parima robottolmuimeja , mis maksaks alla 300 euro ning omaks kõiki 2024 aastale kohaseid funktsioone!

Parim hinna, funktsioonide ning omaduste suhe seadmele!

Robot on arenduselt keskmistest ees! Seade on teemakohane terve oma eluea! (4a.)

Täpne kaardistamine parimaks planeeritud koristuseks, nähtamatute seinte (keelualade) loomine, parimates takistuste vältimine, vibreeriv moppimine effektiivseimaks põrandapesuks ning kuldne kesktee jõudluse ja akukestvuse osas (3000 Pa / kuni 150 min.). Robot ronib kindlalt üle 2cm vaipade ning lävepakkude! Automaatne kõrguse valimine. Edukas automaatne koristaja kasutades ainult roboti pealt ühte nuppu. Meeldib seadistada ajastust? Sättige just oma majapidamisele sobilik graafik ning stiil läbi arusaadava ning toimiva, originaal rakenduse (Yeedi – Play store/ Appstore)  ise 

KUU AEGA RAHULOLU GARANTIID!


Andmed:

Tootja: Yeedi (ECOVACS mitmetuumaline kiibistik)

Mudel: Vac. 2 PRO

Mõõtmed :350 x 350 x 77 mm

Tootmisaasta: 2023 – 2024

Stabiilse tulemusega, töökindel robottolmuimeja, mis teeb, mida vaja, olgu see siis põrandapesu või edukas tolmu ja sodi kokku kogumine.

Puhastusviis(2 in 1): Kuiv + Märg – Lisaks tolmuimejale peseb ka suurepäraselt põrandaid – Paraja suurusega veepaak, elektroonilise pumbaga täpne pesuaine doseerimine, vibreeriv mopitald, et eemaldada ka raskemaid mustuseid. Võrreldes vanema generatsiooniga on nüüd robotiga tõesti mingil määral võimalik põrandat ka pesta, mitte ainult niisutada! Automaatne kõrgus moppimiseks, automaatne vahendi doseerimine olenevalt pinna määrduvusest, automaatne mopitalla vibreerimine

Võimsus mootoril (W): 40

Akupanga pinge(V): 14.4

Imavusvõime: 3000Pa MAX – Robot imeb edukalt sisse ka kivikesed, liiva ning raskema sodi, keskel olev uueajastu spiraalharjas aitab omakorda vaipu ning pragusid puhastada

Koristab ühe laadimisega kuni(minutit): 120-150 (Pindalas 130+ m2)

Uue generatsiooni Li-ion aku + BMS kiibistik (BatteryManagementSystem): Kuni 15% parem eluiga akule, turvaline laadimine, ühtlane tarbimine, ohutu olles ka koguaeg laadijas. Turvalisuse tagavad nii akupanga kui laadija kiibid, mis on disainitud toimima ainult kindlatel kriteeriumitel

Planeeritud koristus/ Visual mapping: Puhastab matemaatilise täpsusega 99% ruumist, saate valida soovikorral kolme erineva automaatika vahel ilma üleliigse timmimiseta!

Puhastusmustrid: Automaatne、Kindel ala、Endajuhitud、Servad

Laadimisaeg: 2.5 tundi

Automaatne laadimine: Leiab ise oma “kodu” üles ning sõidab laadima kui aku on alla 10%

Sodianuma mahutavus (L): 0.5- Detailid pestavad, ùlessehitus arusaadav, Lahti ja kokkupandav lihtsalt peale vaadates! Igaüks, kes tahab saab hakkama! Kui ei saa siis aitame alati hea meelega ka telefonitsi (E-R)

Veepaak (mL): 180- Veepaagis on El. pump, mis automaatselt doseerib vedelikku lapile- Automaatne ning täpne kogus/ Turvaline niiskustase / Targalt planeeritud moppimine/ Parameetrid valitud automaatselt tulenevalt põranda stiilist ning määrduvusest

Automaatne survestamine moppides (Andurite abil): Robot muudab oma kõrgust lähtudes põranda mustustasemest

Vibreeriv mopitald aitab kuni 5x karmima mustuse vastu kui eelkäijad!

Automaatne pindade tuvastamine, võimsuse reguleerimine, kõrguse valimine (Ultrasonic, infrared, LDS)

Infrapunaga sensorid: Ees kahel kõrgusel terve rida andureid- Tajub takistusi enda ees ega rammi teie kodu, tasase plõksuga kaitseraud aitab hoida teil kodu värskena! (Ei kriibi)

Fotomappimine: Roboti peal on kaamera, kaamera ei ole loodud teie filmimiseks vaid on mustvalge, kindlate kontuuridega IR pilt, mille abil robot loob enda liikumise trajektoori lähtudes lae mustrist. Edukam kui varasem pealkeerlev LDS laser, võimaldades robotil palju madalamate esemete alla mahtuda, andes samahea või parema funktsionaalsuse navigeerides.

Põrkeraud: Lisatud, et pehmendada müksamisi ja kaitsta teie esemeid/ seinu/ nurki/ liiste…

Reguleeritav võimsus: Madal (1500Pa)/ Keskmine(2700Pa)/ Turbo (3000Pa PRO.)/ AUTO (Madal – Turbo)

Madal müratase: 55-60 dB

Ronib kindlalt üle kuni: 2 (CM.) takistustest/ liistudest/ pakkudest/ vaipadest

Filtri tüüp: HEPA / Tsüklon- Kolme kihiline filtreerimine- Ei aja tolmu tuppa tagasi, lihtne arusaadav hooldus. Filter ja anum on pestavad + kiirtühjendus.

Koristusala: Automaatne/Planeeritud- Koristuse ajastamine võimalik nutitelefoni rakendusega (Yeedi vac.) – Android/ Iphone

Robotil on all keskel spiraalne, harjastega, keerlev rullik GEN4: Eemaldab mustuse ka pragudest, vuugivahedest, rullib vaipadest erinevat sodi robotisse, suurel kiirusel pöörlev, et mitte kerida karvu ja niite ümber. Rull eemaldub sure kiirkinnitus klõpsuga, saate silmapilkselt teha vajadusel kiire rulliku hoolduse.

Võrreldes paljude teistega on see robot suhteliselt edukas vaipade koristaja: Palume arvestada, et ükski robot ei võta vaiba seest sodi välja! Vaipa tuleks paari nädala tagant ikka õues kloppida, pinnalt puru võtab see robot aga edukalt ära ning samuti ka mitmed kinnijäänud karvased.

Ees nurki ja servi puhastav, vastupidav harjas: Pöörlevad harjased aitavad edukalt ümaral seadmel ka toa nurgad ja servadpuhtaks saada. Harjased pühivad ühe tõmbega ka laialdase sodi robotile alla. Kui koristate toa oma silmajärgi ideaalselt ära ning panete sinna tuppa käima roboti, siia lubame, et üllatute, kuna seade sai endiselt suure koguse tolmu endasse kogutud. Tulemus tuleneb matemaatilisest täpsusest servades, nurkades ning ka suurematel aladel.

Seade on öö ja päev 2-3 aastat tagasi samas hinnaklassis olnud seadmetele!

Värvus: Lumivalge- Elegantne ja stiilne

Elektroonika/Tarkvara/ Nutikus: Planeeritud/ Täpne alade puhastamine, rakendusega reaalajas roboti liikumise jälgimine, eemalt juhtimine, navigeerimine , mitme tuumaline protsessor (2), kvaliteetsed trükkplaadid, erinevad andurid (Kokkupõrke vältimine/ Kõrguse tajumine/ Esemete ümbert koristamine/ Free move tehnoloogia- Kui robot jääb kinni ei hakka ta kisama vaid tagurdab ennast välja, tuldud teed) / oscilating mopping/ photo mapping/ automaatne kõrgus ning võimsus

360 Kraadi ohutus: Kui robot hakkab kuskil hätta jääma ei suru ta ennast süüdimatult kinni- Väljub paljudest situatsioonidest iseseisvalt ning jätkab koristusega. Saab üksi edukalt hakkama ega oota teid kodus kinniistudes.

Andurid: Navigatsioon: Ees olevate mitmete sensoritega + pehme põrkeraud (See robot ei rammi teil toas ringi) + Ei sõida kõhtupidi ennast kinni/  All igal küljel sensorid (x3). Ei sõida kõrgustest alla, ei pea piirama kõrgeid alasid

Lisafunktsioonid:   Taimer, automaatikaga erinevad koristusmustrid (6 erinevat stiili), koristuse alustamine/lõpetamine (eemalt + kohapealt), koristuse planeerimine, , roboti liikumistrajektori reaalajas eemalt vaatamine , kaardil keelualade määramine, alade täpne ja järjepidev koristus+ eemalt juhtimine- Olge ise kasvõi teises maailma otsas, Yeedi 2 PRO teeb rakendusest käsukorral põranda puhtaks!

Eemalt käivitamise ning juhtimise võimekus

Juhtimine: Peal oleva nupuga/ Nutitelefoniga- Valige omale lemmik viis

Robotiga kaasas: Varu harjased, varu filter, hooldus tööriist, keerlev rull, veepaak, x2 mikrofiiber lapp (korduvpestavad umbes 35 korda)

Lapid: Mikrofiiber tehnoloogia- Pestavad kuni 40c vees- Lapid kinnituvad krõpsu + kummist kõrvadega- Tänu topelt kinnitusele ei keri end ühelgi pinnal alt ära

Laos kuluosi ning varuosi, kui vajate filtreid, lappe, harjaseid, rullikut siis saatke meile päring läbi kontaktide või helistage/ kirjutage niisama. Aitame alati oma kliente kuluosade saadavusega! Ei rikastu tarvikute pealt, enamus tarvikuid sisseostuhind + tarne + riigimaksud

Aitame teil hoida soovikorral seadet aastaid kasutuses.Soovime vähendada koos teiega elektroonika äraviskamist! Saame vahetada peale garantiid akut ning teha hoolduse või vahetada pisikese tasuga vajalikke detaile.

Vaatamata sellele, et tegemist on tõsiselt nutika robotiga saab sellega hakkama igas vanuses inimene! Yeedi Imur 2PRO on meeletult nutikas, et teie ei peaks olema ja saaksite rahus elada, puhtas kodus!

Vajutage peal olevat nuppu ja ongi kõik ! Koristab automaatselt kuni akut on või alad tehtud saavad, peale seda taandub oma pessa iseseisvalt uuesti laadima. Kui koristuse keskel nuppu paar sekundit peal hoida saab igahetk ka koristuse lõpetada või kiire vajutusega panna pausile.


Aastaalguse hind: 290 EUR (Sisaldab käibemaksu, kaasas, mingeid ootamatusi ei lisandu!)

Garantii: 4 aastat

Tarne teieni: 2-3 tööpäeva (TASUTA)

Garantii kehtib ka firmadele!

Meeldivaid elamusi ning arukaid sisseoste! Teie Akutolmukas.ee- Juba alates 2019a. ! Aitähh kõigile uutele ja olemasolevatele klientidele! 

Kategooria:

Yeedi vac. 2 PRO koos 4a. garantii ja kohaliku klienditoega!

Tutvuge oma uue abilisega fotodelt ning krabage ta järgnevaks 4-5 aastaks endale appi! Tehnoloogia on piisavalt teemakohane, et olla oma funktsioonide täitmises eeskujulikul tasemel kogu eluea!

Kassas on võimalus mugavalt ja kiirelt tasuda ka kolmes võrdses osas, 3. kuupeale või valida makseks endale sobilik päev ühe kalendrikuu jooksul. Kauba saate aga kohe kätte ning asuge aga kasutama! Protsess võtab aega ühe minuti, sisestate enda isikukoodi, algoritm kontrollib ega te pole pättusi teinud ega oma mõnda kohtutäiturist sõpra ning annab, kas positiivse või negatiivse otsuse!

Tootel on pikk nelja aastane garantii, mis kehtib meil võrdselt nii eraisikutele kui firmadele! Sisestage kaasas lahtrisse “Ettevõtte nimi (valikuline)” oma firma ning peale pangalingiga tasumist koostab server automaatselt teie e-mailile kinnituse koos arvega manuses. Edu ja jaksu!

 
Soovime kõigile huvilistele palju kordaminekuid ning kui teil tekkis küsimusi oleme E-R valmis teile ausalt vastama. Lähtume oma tootevalikus kahest kindlast reeglist. Esiteks, et seade vastaks kirjeldusele ning teie ootustele vastavas hinnaklassis ning, et ei satuks hiljem pigem kunagi garantiise. Lihtne ja draamavaba elu mõlemale osapoolele! Me ei vali mitte kunagi tooteid lähtudes madalaimast hulgisisseostu hinnast, kategooriliselt keeldume mingist odava rämpsu kodumaapeale saatmisest kuna see oli odav. Alati konsulteerige vajadusel enne ostu ning tehke kindlaks edasimüüja taust! Kunagi ärge reageerige kahtlastele sõnumitele või kõnedele! Meeldivat aastat!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv