Akuga käsisaag 75xa

315.00 sis. KM

Garanteeritult Kõige karmim ühekaesaag tervel turul! Max Jõudlus + Veatu kvaliteet!

Komplekteerime teie sae isiklikult peale tellimuse esitamist! Palume varuda natuke aega, tarne alla kahe nädala!

Sama konfiguratsiooniga toodet ei ole võimalik mitte kuskilt mujalt osta!

Neile, kes lepivad ainult parimaga!

75Xa on ühekäesaag, mis saeb nagu nalja maha igas mõõdus oksa või reaalselt ka suurema puu!

Saagige okstest kuni jämedate pajudeni! Kõrgeima kvaliteediga korpus, pistikuvaba ning jäme kaabeldus, silikooni valatud emaplaat sae jaluses. Hinda kuulub tagavarakett ning 100% vaidlustetta, kolme aastane garantii! Andke tootele kui tahes suurt, stabiilset koormust tahes. Garantii alla ei lähe ainult loomulikud kuluosad

Kõik, kes on oma personaalse 75Xa käsisae saanud olnud 100% rahul!

Tootes ja olemuses 100% kindlad! Koostatud Eestis, kontrollitud Eestis, pakitud teile Eestis. Edukaid toimetusi ning ilusaid hetki!


Neile, kes soovivad, miskit absurdset nii võimsuse kui kvaliteedi osas! Uuendus populaarsele 55Xa akusaele! 

Uuendused: 4000W stabiilselt ning 4300W MAX BOOST varasema 3000W asemel, komplektis suuremahuline aku 988Vf, korpuse kvaliteet ning tunnetus on veel kõrgema kvaliteediga, aku elemendid on igaüks 1850 mah “patareid” ning tagavad kuni 65 minutit tööaega, kett pole ainult ilupärast kaetud kuldselt – parima kvaliteediga, ketitald on must (seda küll ainult ilupärast ja uuena).

Mootor alustas teekonda valmistusega Jaapanist ja loomulikult on tegemist BL harjavaba mootoriga. Suurim saadaolev võimsus.

Komplektis nüüd ka varukett– Kett ulmeliselt tugevast sulamist. Üks kett kestab ala aasta intensiivselt tööd tehes – kohene häving ainult kahe asjaga: Nael, Traat

NB! TEGEMIST TÖÖRIISTAGA, MIS SAEB REAALSELT KA PUU MAHA, 4X VÕIMSAM, 15X PAREM AKU KESTVUS KUI TUNTUD BRÄNDIDEL, KES TEGELIKULT BENSIINILE ORIENTEERUNNUD, KASUTADA AINULT SELGE PEAGA, PUIDU SAAGIMISEKS!


NB! Saele sobivad järgi ka Makita 18V standartsed akud ehk kui teil Makita akusid saate neid julgelt saega kasutada. Komplektis olev aku toimib vastupidiselt ka enamus Makita tööriistadega! 


Andmed:

Kesta tootja: BaBeo

Mudel: 75Xa

Saag komplekteeritud Eestis, Pakitud Eestis, Lõppkontroll Eestis, Garantii Eestis!

Aku (988Vf)  komplekteeritud Saksamaal (15 elementi + kontroller + digitaalne akujäägi näitaja): Paljud akud on 18-20(V) kuid see aku suudab ka järjepidevat 20(V) vajadusel anda kui pisemad akud teevad seda lühiajaliselt!

Mootor: 4300W (MAX) , 4000 (W) stabiilne, harjavaba, valmistatud Jaapanis. Võimsaim analoog Eestis! Tänu suurele jõudlusele on turvaline kõigile, kuna saeb lubatud jämedust, kaotamata pöördemomenti ega loobi saagi! Mootor kannatab kahe akuga kaks ja pool tundi järjepidevat koormust! Asendasime küttepuude langetamisel mootorsae antud isendiga ning langetasime üle 10 puu oma metsas, rohenäppudele siis ärge nutke, maha sai võetud puud, mis olid kukkumas või tekitasid võsastumist!

Targa kontrolleriga mootor: Nõuab akult täpselt vastavat pinget ning kui miski surub, keti kinni jääb automaatselt seisma. Kui vaja siis saeb täisvõimsusel niikaua kui vaja! Ning seda 20V peal, mida komplektis olev aku ka võimaldab.

Targa kontrolleriga sae käepide, mis viib harmooniliselt kokku aku kontrolleri ning mootori kontrolleri. Võimaldab akult välja saada kasvõi 100% – 0% 21(V) max. pinge ning mootorilt kätte saada max. võimsuse 4300(W): Kui ülesanne aga on lihtsam, näiteks oksakesed ja muu analoogne ei kulutata akut ülearu ning kasutatakse ainult vajaminevat võimsust.

Kõik ülekanded karastatud metallist! Puuduvad plastikust hammasrattad! Sae kontroller ning kaabeldus on kõik niiskuskindel, emaplaat valatud silikooniga üle, kaablid on korralikult jämedad, ühendused pistikuvabad, kaetud kuumusega kokkutõmbuva kestaga!  Kui sae kest lahti võtta võiks kogu sisu julgelt käes raputada!

Ketitald: 23.3 CM PIKK- Saate lisaks okstele ka natuke tõsisemaid projekte teha! NB! See saag võtab vabalt ka suure männi maha! 

Aku: 988VF – 18-21V/ 8.0aH – 8000mAh

Aku kestvus: 60+ minutit, meie tihtilugu ei suutnud töökäigus ühegi tööriistaga akut tühjaks saada

Digitaalne LED akujäägi näitaja: Arvestada, et akujäägi näitaja on justkui auto kütusepaagi seier, on ja on kuniks äkki langeb meeletu kiirusega ehk arvestada 4 pulka 20-100% ja alla 4 pulga võiks arvestada juba, et saab saagida mõned oksad ja aku vajaks laadimist.

Laadija: 21(V) 2(A) – Kuna aku on suur ning koosneb 15. elemendist on laadimisaeg ka kaasasoleva kiirlaadijaga 2-3 tunni vahel

Akul kvaliteetne ning nutikas kontroller: Hoiab silma peal igal elemendil eraldi ning pikendab oluliselt Aku eluiga, ei lülita tervet akupanka välja kui mõni elementidest väsib kiiremini kui teine!

Kaal: 1.55 KG (Koos akuga)

Ketikiirus: 12 m/s

Effektiivne sundjahutus mootoril: Parem eluiga nii Akule kui Saele!

Mõistlik saagida: 20cm.

Maksimaalselt saeb: 35+ cm – Kolmnurkse lõikega võite puid langetada! (Mitte otstarbeline kasutus aga mingeid probleeme sellega ei esine!)

Vastupidavad, silikoonist detailid, ergonoomilisel käepidemel: Mugav kasutada ning püsib kindlalt käes!

Korraliku lülitiga päästik koos jämeda kaabeldusega!

Värvus: Sinine

Korpus: Tugevndatud ABS plastikust, detailne, vedruga liikuv, tugev ketikaitse, käekaitse, sisseehitatud valge LED valgusti, käepael

Silmapilkne seisak peale päästiku vabastamist: Turvaline kõigile, kellel veel natukenegi mõistust säilinud! EI OLE MÄNGUASI, KARM TÖÖRIIST!

Paksu kestaga, ABS plastikust korpus: Saag kannatab põrutusi ning karmikäelist käsitlust, midagi ei logise, kindlalt käes

Mitte ehmuda aku suurusest, tööriista on endiselt mõnus kasutada kõigil kellel veel natukenegi jõudu kätes on!

Hooldusvaba: Peale tööd raputage saepuru saelt maha ning enne tööd laske ketile õli. Õli lisada vastavalt vajadusele! Ei ole võrreldav tavalise mootorsaega kuna kett on palju peenikesem ning lõige on ilus ja puhas, mitmel kliendil kasutusel ehituses! Miks ei ole jutumärkides automaatset õlitust ja õlipaaki? Sest see ei toimi ühekäe saagidel! Määrib nii teid kui käepidet ning ei anna mingit eelist!

Estikeelne juhend, mida mõistab igaüks

Juhendijärgi teeb ketipingutuse või vajadusel isegi ketivahetuse ära igaüks!

Komplektis: Saag, Aku x1, Kett x2, laadija, kruvikeeraja, ketisuunaja, ketikaitse

Meil laos hulganisti ka lisakette ning erinevaid akusid! (Leiate meie e-poest,  klikkides alagrupile “tarvikud”)

Säilitab täispöörded ka jämeda palgiga

See on abiline, mis trumpab kõik analoogid pika puuga üle! Preemium klassi toode neile, kes lepivad ainult parimaga!

Garanteerime meeldiva kogemuse ja töökindluse!

RAHULOLU VÕI RAHA TAGASI ÜHE KUU JOOKSUL!

Küsimusi? Helistage julgelt 54543775 Mihkel


Garantii kehtib lisaks eraisikule ka firmadele! Hind sisaldab 20% käibemaksu ning tarnet teie valitud pakiautomaati- Kõik teie õigused alati kaitstud ning tingimused võrdväärsed kõigile!

Kontoris võimalus tutvuda ja osta, Pärnu, Savi 7, teine korrus, E-R 10.30-15.30

Palume külastuse osas ette helistada !

Kontrollige julgelt ettevõtte tausta, Frequit OÜ


Garantii: 4. aastat

Tarne teieni: 7-9 tööpäeva (Peale ostu sooritamist läheb tellimus tööse, aja sisse kuulub nii teie isikliku sae komplekteerimine kui pakkimine) TASUTA TARNE !

 

Kategooria: Sildid: ,

Akuga ühekäesaag 75Xa on inimesele, kes lepib ainult parimaga! 

Sae põhimõte on ikkagist tegeleda olukordadega, kus mootorsae väljavõtmine on täielik ajaraiskamine või ebamugav teatud olukordades. Näiteks puude kärpimiseks või okste saagimiseks. Akuga käsisael on suurimaks eeliseks lisaks kasutusmugavus. Te ei pea tegelema ei segukütuse, suure lärmi ega kahetaktilise tossuga. Lisaks kestab mootor sadu kordi kauem! 


Tänu suurele jõudlusele on tüvede ning ka jämedamate okste saagimine naljanumber igaühele! 20CM oks või tüvi saab saetud paari sekundiga!


Sae südameks on konkreetselt “metsiku” võimsusega, harjavaba mootor. Päästikut vajutades lasete valla 4000W võimsust. Seda on pea 4x rohkem kui 99% analoogidel!

Sae mootor on valmistatud Jaapani suurtehases, millel on kõrgelthinnatud standart tootmises ning komponentide vastupidavus üks parimaid!

Saag teeb tänu suurele võimsusele ja keti kvaliteedile puhtaid lõikeid ning on turvaline käsitledes võrreldes, mingi “ägiseva” analoogiga! Saate kasutada saagi nii ehitustöödel kui puukeste eemaldamisel! Paljud meie kliendid kasutavad Xa seeria saage justnimelt lauajuppide, euroaluste ja muu analoogse saagimisel lisaks okste kärpimisele.


728Vf 8aH – 15 elementi, mille ajuks on kontroller, mis võimaldab aku lõpuni lasta ka 20V vajadusega!

Suur jõudlus nõuab ka suurt energiavaru, 75Xa on varustatud akuga, mis suudab ka reaalselt olukorrad, kus saetav objekt vajab korralikku energialaengut, ära varustada. Suur akupank annab saele tööajaks terve tunni ühe laadimisega!

Aku mall on kontaktide ja pealtvaates mõõtmetega 1:1 sama, mis Makita 18V tööriistadel. 75Xa järgi võib panna julgelt ka olemasolevaid Makita 18V akusid ning 938Vf toimib ideaalselt ka enamus Makita tööriistadega!


Akusaag 75Xa on visuaalselt veatu, paksu ABS korpusega, mille käeosal on vaieldamatult vastupidav, silikooniast materialist osa.

Saag ei ole hellake! Ei pea aegluubis maha panema ning võib julgelt olla näiteks Atv panipaigas. Anname saele vaieldamatu garantii, mõistuse piires, igale olule!


Edukaid toimetusi ja palju rõõmsaid hetki teile ellu!

Akutolmukas.ee

Pärnu, Savi 7, Teine korrus, +372 5454 3775 (E-R 10.30-15.30 SOOVITAME ETTE HELISTADA!)

info@akutolmukas.ee

Frequit OÜ

1 arvustus tootele Akuga käsisaag 75xa

  1. Karmo Kruusamäe

    Sai pandud proovile, ning üllatusin tõsiselt. Sai paar päris puud maha lastud katsetamiseks ning hulganisti küttepuid lastud parajaks. Tõsine tööriist ei oska muud öelda. Võimalust on siis kindlasti soovitan, ise väga rahul ostuga

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv