Akupank – Akupuhur YX8

155.00 sis. KM

Tavapärases rütmis on kättejõudnud palav ja lämbe aeg, paljudele tõsiselt ka reaalne oht elule… 

Ventilaatorid on saanud suveperioodidel asendamatuteks abilisteks!

Suve lõpus aga on, enese jahutamiseks kasutatud, klassikaline ventilaator kasutu.

Toome teieni suuremahulise akupangaga, kvaliteetse ning täiesti juhtmevaba, ventilaatori.

Kolm ühes seade, mis olenematta aastaajast leiab kasutust!

Ideaalne kaaslane ka lemmikloomale autosse.


Andmed:

Mudel: YX8

Omadused: Juhtmevaba ventilaator (4 taset) /reguleeritav LED valgusti (4 taset)/ suuremahuline akupank (10000mAh, USB väljund 2A)

Ventilaatori võimsus: 10W

Reguleeritav puhuri võimsus: Nelja tasemeline kiiruse valimine

Reguleeritav kõrgus (teleskoop): Lisaks on veel seadme jalas kahte erinevat stiili stabilisaatorid (peidetud)

180 kraadi Üles- Alla reguleeritav: Nurk lukustub pisikeste vahedega, korralikult tihe igas asendis

Mõõtmed: 24.6 cm. Laius/ 28.0 cm. Kõrgus – teleskoopstatiiviga 0.7m. tõstetav

MAX võimsusel annab normaalselt jahutavat, klassikalise ventilaatori lähedast õhuvoolu: Kuna kaablimajandus ventilaatoriga on nüüd minevik saate vajadusel jahutada ennast otse puhurist, olles seejuures ise diivanil või ürglooduses

Akupank: 10 000mAh, Liitium, BMS kontroller- Tagab ohutuse ning pikema eluea akupangale!

Ventilaatori kasutusaeg täis akuga: MAX võimsusel = 7 tundi järjest / MIN võimsusel = 16 tundi järjest

Kõik funktsioonid kasutatavad seadme laadimise ajal

Igal küljel LED valgusti 

Ereduse määramiseks neli taset: Mahedast taustvalgustist kuni silmipimestava taskulambi

Ideaalne seade ka erinevaks fotograafiaks + lemmikuga autos

Sisseehitatud konks: Riputage seadet jahutuseks, valgustuseks või USB adapterina kasutamiseks- Miks mitte kõike kolme korraga!
Materjal: ABS plastik, uusima tehnoloogiaga karmikäelist kasutust kannatavad kummjad detailid, pesadel silikoonist kate. Kaetud pesadega kergema saju kindel. Toode on igas asendis täidlane tükk

Tippbrändi kvaliteet!

1 X USB väljund (2A): Seadet saab kasutada voolukatkestuste ajal või olles vooluvõrgust eemal (Nt. Metsas) SOS vooluallikana mobiili ja muude seadmete laadimiseks. Keskmist mobiili saab 0-100% 3x täis laadida!

Fast charge TYPE C sisend: Seadet ennast saab laadida levinuima formaadiga kaabliga praegusel ajastul, normaalse adapteriga laeb täis 4 tunniga.

Värvus: KTM oranz + must

Tegemist on tippbrändi kvaliteediga, funktsionaalse esemega.


Hind: 155 EUR (Sis. KM)

Garantii: 3. aastat

Tarne teieni: 3-4 tööpäeva

Akutolmukas.ee

Savi 7, teine korrus, Pärnu linn (E-R 10.30-16.00 , kohapealne müük, näidised,garantii. Üle Eesti murevaba asjaajamine läbi pakiautomaatide)

+372 5454 3775 / info@akutolmukas.ee

Frequit OÜ

EDU JA JAKSU!

Kategooria:

Akupuhur YX8 – 10 000 (mAh) 10 W – Võimas ventilaator – Mahukas akupank (USB väljundiga) – Reguleeritav LED valgusti (4 taset)

Kolm ühes seade, mis olenematta aastaajast leiab kasutust! Võimas ventilaator juhtmevabalt! Suuremahuline akupank igasuguste USB adapteriga seadmete laadimiseks ning statiiviga, reguleeritav, kümneid tunde põlev LED valgusti. Miks mitte suvel kasutada ka kõiki kolme omadust korraga! Hetkedel, millal te tunnete, et jahutust justkui vaja ei ole kasutage seadet SOS vooluallikana mobiili laadimiseks või korraliku LED valgustina. Nii ventikas kui LED on nelja erineva võimsusastmega, ise vaatate, milline teil olemise mõnusaks teeb. LED valgusteid on igal küljel üks, kokku neli, saate valida tasasest taustavalgustusest kuni tervet tuba või tööala selgelt valguses hoidva abilisena. Niiskuskindel, kannatab karmimakäelist kasutust, paksu kestaga, toimib tühja akuga ka otse USB pesast, samalajal laadides. Seadme laadimine on nagu mobiilil (Type C kaabel kaasas), ning samamoodi nagu kui mobiili laadides, saate helistada ega pea ootama kuniks aku täis, saab ka seda toodet laadides kasutada ventika, valgusti või ventilaator valgustina.

Juhtmevabadus annab teile võimaluse ennast jahutada ükskõik, kus, ükskõik millal! Suvised telkimised, autos magamised, matkamised ei pea enam palavaga olema piin! Kodus saate haarata toote kätte ja jahutada ennast kasvõi ühest maja otsast teise marssides! Soodsaim normaalne toode, odavaimat hiina plastikut leiate mujalt, keda üldse ei huvita, kas see on tarbijale ka normaalne ning, mis maalt võiks hakata standart toodetele pihta. Tarnime kaupa oma kontorist Pärnu, Savi tn. 7 , Eestist – Eestisse, veendume pakendi korrektsuses, oleme tooteid võrrelnud ja analüüsinud, hoolime, et teil ei hakkaks karpi avades paha! E-R 10.30 – 15.30 võimalus meid Pärnus ka külastada ning kohapeal tooteid näha, proovida ja osta. Ilusat suvist perioodi ja vaadake ikka, et teil ka puhata lastakse :)! Edu!

1 arvustus tootele Akupank – Akupuhur YX8

  1. Markus Siiriste

    Mina olen väga rahul selle tootega. Ei ole odavast hiina plastikust ning nagu naljaga vist üleval mainitud tõesti ei võdise. Puhub küll tavapärasest pistikuga huinaast natuke lahjemalt aga lauale või sülle pannes väga okei.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv