%

Phoreal V3.0

Original price was: 190.00€.Current price is: 160.00€. sis. KM

Populaarseim aknapesurobot!

ERISOODUSHIND + KINGITUS kuni 31. oktoober!

KINGITUS – Tasuta kaasas meie populaarne aknapesurobotile mõeldud pesuvahend! (x1)


VÕIMALUS TELLIDA KA TELEFONITEEL! Helista, E-R (10.30- 17.00)

+372 5454 3775- Mihkel , ilusaid hetki teile!


Phoreal V3.0

Värske 2023. aasta väljalase!

**Võimsam vaakum

**Tugevamad mehhanismid, murevaba KOLME aastane garantii!

**Vibratsioone vähendavad pehmendused liikurite all

**Robustne ning paks ABS plastikust korpus (Lumivalge)

**Värskeima nutikuse ning arvestusoskusega, kiibistik (arvuti)

**Turvanööri kasutamine ei ole meie aknapesurobotitega kohustuslik. Anname garantii, et robot ei kuku aknaküljest maha

**MEMS tarkusega– Tuvastab servi vaakumi järsu languse põhjal. Puhastab raamita pindu!

**Komplektis kuus, masinpestavat lappi! 

Generatsioon: 6 , versioon 3

Rahulolu garantii!

**Toimib igat sorti aknal/ klaasil, minimaalne suurus 30 x 30 cm, paksus ei oma tähtsust, klaasistiili määramiseks IR. andur.


Andmed:

Võimsus: <600W

Imavus: 6500 Pa

Minimaalne aknapind: 30 x 30cm.

Müratase: 60 Db

Tööraadius: 5m , tööraadiuse saab pikendada niipaljuks kui vaja, kasutades pikendusjuhet.

Minimaalne akna laius/kõrgus: 30cm.

Toimib iga paksusega klaasil

Töötemperatuur: Tubasel küljel aastaringselt, olenemata välistemperatuurist, õues kuni paari miinuskraadiga – Kasutada inimliku loogikaga, kuiva ilmaga

UPS aku : 30 minutit – Kui keegi juhtme seinast väljatõmbab või kui peaks hoonest vool kaduma ei kuku robot alla  (NB! Aku toitel hoiab end kinni mitte ei tee tööd, sisseehitatud 2300 (mAh) aku on seadmel vältimaks kukkumist)

Turvanööri pikkus: 5. meetrit- Kasutada kõrgustes õues,  servata klaasidel

Kuus mikrofiiber lappi: Pestavad masinas kuni 40c vees, lappide kogusest piisab tervele kodule. Sellel mudelil on lappe lihtne vahetada, tõmbate musta otsast ning panete uue asemele

Planeeritud puhastus: Puhastab automaatselt 100% aknast

Automaatne Alguspunkti  naasemine: Robot tuleb peale puhastust sinna tagasi, kust ta alustas. Ise lahti end ei lase vaid ootab teid kindlalt käeulatuses

Automaatne pindade tuvastus: Toimib kõigi akendega, lisaks näiteks vannitoa plaatidel või muudel siledatel pindadel

Erinevad puhastuse stiilid: Võimalik vahetada kaasasoleva puldi abil. Võimalik robotit nooltega juhtida või kasutada erinevaid automaatika reziime, mis ei nõua teie juhtimist ega sekkumist. Robot teeb ise kõik töö ära

Puhastuse võimekus: Disainitud puhastama aknaid nii seest kui väljast, ideaalne abiline paljudes kohtades, kus ei pääsegi aknale ligi või puhastus on ”ekstreemne” ja raskendatud

Populaarne igas vanuses klientidele

Erinevad funktsioonid lihtsa puldi abil 

Tänu pehmetele mikrofiiber lappidele ulatub lapi serv peaaegu raami nurka. Tänu ringjatele liigutustele teeb ideaalselt puhtaks servad ning tänu eriti võimsale vaakumile saab klaasilt maha igasuguse mustuse

Võimalik osta lappe juurde (4 paari) – 20 EUR (Sis. KM), leiate tarvikute alt

Tarvikute alt leiate ka spetsiaalse vahendi aknapesurobotile! Üks vahend on kampaaniaajal robotiga kaasas!

Soodsaim lahendus, mis päriselt toimib, et liituda aknapesurobotite maailmaga!

Kaasas lihtne Eestikeelne juhend. Lubame, et selle robotiga saab hakkama igaüks! Kui peakski tekkima küsimusi siis helistage meile julgelt ning aitame teid!

Roboti kasutamiseks ei ole vaja tehnilist taipu, nutiseadet ega teadmisi. Igaüks saab hakkama!

Meil on laos varu ja kuluosi piisavalt, et aidata teid ka peale garantiid.

Kiidetud ja hinnatud pesur. 


Garantii: 3. aastat (Garantii kehtib ka firmadele)

Tarne teieni: 3- 4 tööpäeva (TASUTA)

ERISOODUSHIND: 160. EUR (Sisaldab käibemaksu)

Pärnu, Savi 7, teine korrus (E-R 10-16.30), +372 5454 3775 Mihkel

Ilusaid hetki ning lõbusamat koristust! Akutolmukas.ee , alates 2019 aastast!

Robotite tarkused ning oskused on viimaste aastatega kõvasti paranenud. Probleemid ja kaebused, mis olid veel paar aastat tagasi teemas ei ole enam adekvaatsed! Julgegelt proovige mõnda meie aknapesurobotitest. Kõik on uusima kiibistikuga (Tarkusega). Kui vajate abi valimisel siis helistage meile, 5454 3775 Mihkel… Aitame valida teile parima roboti. Neljakandilistel ja ümaratel on mõlemal omad plussid ja miinused, võrreldav nagu kellele kass, kellele koer. Maitse asi…


Soodsaim lahendus, mis toimib on Phoreal v3.0!

Tõhus!  Võimsus aknapesuroboti kohta üks parimaid! 6500 Pa. Kui proovite robotit aknalt jõuga eemaldada ei tule see ikka naljalt ära. Valikus ainult vooluvõrgust töötavad robotid kuna akult töötavad aknapesurobotid on nõrga jõudlusega ega taga rahuldavaid tulemusi! Juhe on pikk, 5. meetrine. 

Komplektis kõik vajalik igasugusele majapidamisele! Kaasas kuus masinpestavat lappi!

Erinevate tarkustega ning võimas! Kasutage igasugustel siledatel pindadel (Seinaplaadid, seinad, köögimööbel jne…)

Phoreal V3.0…

Kvaliteetne, stiilne ning tõhus!

Lihtne kasutada, toimib ühe nupuga!

Läbi meie leidnud kodu üle neljasajas majapidamises! Meil on laos kõiki roboti osasid ning varuosi. Kui midagi robotiga juhtub siis saadame teile kiirelt uue asemele. Tunneme täpselt selle toote hingeelu ja julgelt soovitame seda robotit! Selle raha eest paremat ei saa! Liituge sadade õnnelike inimestega juba täna! 

2023. Aasta mudelil on MEMS süsteem. Esmakordselt võib sarnast robotit kasutada ka raamita pinnal! Kui robot sõidab üle serva tunnetab “arvuti” vaakumi kadu ning ei sõida sealt enam edasi vaid keerab tagasi.

Kuidas robot toimib?

Robot toimib tõmmates ennast tugeva vaakumiga klaasi külge, liigutab ta ennast alustega mille küljes on lapid, tehes sikk sakke. Pihustage natuke lapile ja klaasile pesuainet. Hoidke peal olevat nuppu paar sekundit all kuni robot käivitub ja asetage ta aknale. Peale seda on kaks võimalust. 1) Vajutage sama nuppu kiirelt uuesti ning robot asub pesema 2) Valige puldilt meelepärane reziim. Vaakum on nii tugev, et robot suudab ka raskema mustuse klaasilt maha ”pesta”! Peale pesu lõpetab robot seal, kust alustas ning nuppu paar sekundit peal hoides laseb ennast klaasilt lahti. Lihtne kasutada ja lõbus vaadata.

Kuidas pesta lappe?

FR roboti lapid on masinas kuni 40. C juures pestavad. Samu lappe saab korduvalt uuesti pesta. Kui lapid on väsinud tellige julgelt meilt neli paari uusi lappe. Leiate E-poest, tarvikute alt.


Phoreal FR sõidab klaasil sikk sakki ning puhastab ka kinnise mustuse!

Robot teeb töötades ümaraid liigutusi, just nagu ise akent pestes. Tänu tugevale vaakumile ning ringjatele liigutustele saab ka raskema mustuse klaasilt maha.

Puldilt võimalik valida, mis suunas soovite, et robot puhastaks!

Kiire selgitus…

Näiteks kui aken on kitsas ja kõrge oleks mõistlikum kasutada alt- üles reziimi. Kui aga lai ja madal siis vasakult paremale reziimi. Puldilt saate valida, kas automaatse puhastuse emba kumba suunal või nooltega teda juhtida. Näiteks kui mingi koht (raskelt kinnine mustus) ei saanud teie soovidele vastavalt puhtaks, võite noolte abil robotit edasi- tagasi  liigutada ning mustuse eemaldada. Samuti saate nooltega soovikorral roboti käe ulatusse tagasi juhtida. Kokkuvõtvalt – Nupud puldil – Automaatse puhastusega suunad, Manuaalne nooltega juhtimine (nagu puldiautot) . Aknalt lahti saab roboti ainult peal olevast nupust ehk ei saa kogemata puldiga teda kukutada.

Robotit ei pea puldiga kasutama! Kui robot on aknal võib ta käima panna ka peal olevat nuppu kiirelt vajutades. Siis käivitub automaatne reziim, kus robot ronib akna tippu ning hakkab sealt rea haaval alla ronima (Vasakult paremale)


Uue generatsiooni robotit saab kasutada ka mujal kui aknal! Võite olla loov. Kasutada saab näiteks vannitoa plaatidel, köögi mööblil, erinevatel laudadel, raamita peeglitel ja palju muud!


Phoreal V3.0 on varustatud harjavaba mootoriga, mis tagab pikad töötunnid ning madala mürataseme.

Vaakum on piisavalt tugev, et robot ei kukuks alla ka siis kui pinnal on ebatasasusi, näiteks vannitoa plaatide vahed!


Robot on puldist juhitav, omab kukkumisvastaseid lahendusi ning erinevaid andureid!

Lisa turvalisuseks kaasas 5. Meetrine turvanöör. Mõeldud kasutuseks kui robot on kõrgustes õues. Nöör selleks puhuks siduda kuskile tuppa. Tavapäraselt kasutusel ei ole vaja karta roboti kukkumist ega pea siduma nööri. 

Robot mõõdab ja planeerib automaatselt akna mõõtmed ning tagab alati 100% puhtuse!

Roboti all on andur, mis tuvastab pinna stiili ning robot seadistab ennast automaatselt!

See robot ei jäta kohti vahele ning tuleb tagasi sinna, kust alustas kui puhastus on tehtud. Kui aken saab puhastatud ei lase robot ennast ise lahti vaid ootab teid. Klaasilt maha saab nuppu peal hoides. Sama nuppu all hoides läheb ka robot sisse ning ootab kuni alla tekib mingi pind.

Kasutus kokkuvõtvalt toimib nii…

Pikk nupu vajutus = Sisse/ Välja, Lühike nupu vajutus = Alusta/ Lõpeta puhastus. Nii lihtne ta ongi. Peale paari akent vahetage lappe ning vajadusel laske aknale ka natuke meelepärast vahendit.

NB! Kui aknale jäävad triibud ei ole see roboti süü vaid valitud vahend ei sobi robotiga. Vaja on vahendit, mis kuivaks läbipaistvaks. Kui soovite head vahendit minge meie kodulehel tarvikute alla ja leaite sealt pudeli, millega ei saa eksida.


Parima tulemuse saamiseks pihusta enne lapile vett/pesuainet.

Kui toode teile tõesti ei meeldi saate selle tagastada 14 päeva jooksul, saates meile tagastus infoga emaili.

Kui robotiga midagi juhtub saadame teile uue. Meil ei ole pikki garantii järjekordi ega jamamist. Saadate lähimast pakiautomaadist vigase toote tagasi ning meie saadame uue vastu. Kiire ja lihtne protsess, mis ei nõua kuskile spetsiaalsesse kohta minemist.


Külastage meid ka Pärnus! Asume Savi tn. 7, teine korrus, ruum 218. Palume ette helistada, siis satume kindlalt samal ajal sinna. Kokkuleppel kohtumised E-P. +372 54 54 3775 Mihkel.

 

Soovime kõigile lugejatele tugevat tervist ning lihtsamat koristust!

Teie üks ja ainus, Akutolmukas.ee

34 arvustust tootele Phoreal V3.0

 1. Age E

  Mulle ja lastele väga meeldib. Siiani olin näinud ainult 500-600 euriseid pesureid ja ei raatsinud sellist väljaminekut teha. Tarne oli kiire ja küsimustele sain ka kohe vastused. 5/5!

 2. Kristiina

  Parim ost üle pika aja!

 3. Kerli

  Supper teenindus ja kiire tarne ! Saime roboti juba järgmine päev kätte. Pesin kõik aknad ära, toimib väga hästi.

 4. Kermo

  Tootega lahe funktsioon, et saab seda ka puldiga juhtida. Minu 5 aastane poeg mängib nagu puldiautoga sellega ja peseb aknaid. Väga lahe!

 5. Janeli

  Teeb küll mõnevõrra müra aga aknaid sai kenasti puhtaks.

 6. Marju

  Meile väga meeldib. Soovitame. Nii sõbralik teenindus!

 7. Leida

  Olen tootega väga väga rahul!

 8. Anne Kl

  Mina sain enda oma kätte ja proovitöö tehtud. Olen ülimalt õnnelik. 🙂

 9. Merle

  Väga rahul! Pesin isegi vannitoa seinad selle ära. Soovitan kõigile!

 10. Kristina Remmi

  Pesin kõik aknad ära ja laenasin nüüd pojale. Naudime!

 11. Milvi

  Robotit nii lõbus vaadata töötamas, nurk, mis jääb tegemata on miniatuurne ega paista silma. Asendamatu abiline korteri suure aknaga.

 12. Aime Klein

  Mul ka tellitud :)!

 13. Lii S

  Proovitöö tehtud, tulemusega igati rahul.

 14. Anne K

  Tellisin ka. 🙂

 15. Viive T

  Meie pere uus lemmik! Toode 5+, teenindus 5+ ja sõbralik. Tervitame Mihklit.

 16. Elli V

  Väga hea abiline! Soovitan.

 17. Jana E

  Esimese kasutusega oli hirm, et äkki kukub alla. Hirmust sain kiiresti üle, robot on väga tugevalt akna küljes kinni. Väga lõbus vaadata, soovitan. Parim teenindus!

 18. Tiiu S

  Väga asjalik , soovitan

 19. Heli M

  Olen ka väga rahul! Pole mingit muret enam akende väljastpoolt pesemisega.

 20. Inga S

  Mina ka.täiesti rahul tulemusega.

 21. Piret A

  Käes ja eile tegin proovi ka lõpuks ära😊 no super, klaasid nii säravad🥰 ja no need pisikesed nurgad, mis pesemata jäävad, see on kukepea. Tõesti, väga head tööd teeb, aitäh

 22. Leili H

  Sain kätte, nii puhtad pole aknad ammu olnud. Putukas jõudis minuni ainult 3 päevaga.

 23. Jana Koosa

  Vastab täpselt kirjeldusele, parimaid teenindusi üle pika aja!

 24. Madis K

  Ostsin ja vàga super riistapuu!

 25. Velve Kastna

  Lõpuks ometi sain korteri aknad väljast puhtaks. Nii vihale ajas kui ei olnud klaas puhas. Aitäh!

 26. Milanda Kaare

  Väga viisakas teenindus ja hea toode.

 27. Piret

  Viisakalt pakitud ja kiirelt kohal.

 28. Aire Punga

  Kaks nädalat kasutanud ning selle ajasees kõigile sõbrannadele jõudnud juba soovitada, tahtsin ka teile seda teha. 5+. Sain kohe esimesel korral aru ja juhend oli lihtne ja loogiline.

 29. Kerstin P

  Kasutanud 5 kuud. Väga soovitan! Supper teenindus.

 30. Ester Salumets

  Ostsin selle toote eelmisel aastal ja olen väga rahul, kuna ei riskinud enam 3. korrusel olevate akende pesemiseks ise aknalaual kõikuda. Olen tootega väga rahul. Edu Teile!

 31. Malle Kadakoja

  Mina olen sõnatu. Nii kenasti teeb aknad puhtaks. Pojale tellisin ka sünnipäevaks. Minule ta meeldib!

 32. Sirje Kaarna

  Tahaks lisaks tootele kiita teenindust. Polegi sellist kohanud, teised võiks õppust võtta. Igas suunas positiivne ost.

 33. Piret

  Tere,
  Sain juba tükk aega tagasi kätte ja nüüd olen teda katsetanud,
  meeldiv üllatus,kunagi lubasin et mina endale ei muretse,mul 2 kätt olemas,
  aga oleme ausad kui palju saab ikka muid töid tehtud selle ajaga,
  eriti nüüd kus aiatööd peal,muudkui vajuta nuppu.
  Olen väga rahul ja soovitan julgelt,nüüd kui emadepäev tulekul oleks eriti vinge kink.
  Kõigile ilusat kevadet,
  Piret.

 34. Marge Aasli

  Mina aasta aega kasutanud eelmist mudelit, tütrele tellisin uue ja ta kiitis taevani

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv