%

Robot Lifestyle RL880 v2.5

Original price was: 290.00€.Current price is: 255.00€. sis. KM

Enimmüüdud, populaarne ja kõrgelthinnatud Aknapesurobot Rl880, aitaks meelsasti ka teid!

SÜGISENE SOODUSHIND KUNI 29. SEPTEMBER! Ilusaid hetki :)!


RL 880 On elegantne, pommikindel, stabiilse tulemusega ning praktiliselt mürata abiline, mis tänu targale ajule, suurele võimsusele ja hästi välja kukkunud mikrofiiber lappidele suudab pinnad kenasti puhtaks saada!

2023 aasta mudel, V 2.5: Targem, kiirem ning vaiksem! Robotil on sees uus “arvuti”, mis elimineeris paar üksikut anomaaliat pisematel akendel.

Toimib alates 50 cm x 50 cm klaasil!


*Pommikindel, parima stabiilse tulemusega aknapesurobot, mida meie kasutanud ning sadu Eestipeale saatnud.Robustne, stabiilne, tulemusrikas, sile ja stiilne!
Akutolmukas.ee/ Frequit oü – Hinnad sisaldavad käibemaksu, garantii ka firmadele, tasuta tarne!


Andmed:

Võimsus: <800W.

Imavus: 6500 Pa.

Minimaalne akna laius/kõrgus: 50cm.

Juhtimine: Puldi, nupu või telefoniga.

Turvalisus: Nurga andurid, UPS aku (ootamatu voolukatkestuse korral kuni 20 minutit klaasil).

Juhe koos adapteriga: 5 meetrit.

Tuvastab raami ning puhastab vastavalt. Robot teeb automaatikaga servas S mustrit. Tagab puhtamad nurgad ja ääred.

Kasutusala: Aknad, peeglid, marmor, köögipinnad.

Kaasas puldi jaoks 2x AAA patareid

Naaseb peale pesu algasendisse: Roboti käivitamiseks on peal üks nupp, hoiate seda all paar sekundit, robot läheb käima, asetate raamist mõni cm vähemalt eemale, tõmbab end kinni nagu iminappaga. Sama nuppu uuesti vajutades teeb automaaatikaga pinna puhtaks. Pärast puhastust annab kolme piiksuga samas kohas, kust alustas märku, et valmis. Imelihtne!

Komplektis 4m turvaköis. Ohutuse jaoks, kõrgel väljas. NB! MEIE GARANTII KEHTIB KA ILMA TURVANÖÖRITA!

Kuni 5m kõrgused aknad

Automaatne S muster servades

Automaatne ohualast lahkumine

Ei jäta ebatasasusi aknale

Korduv pestavad lapid (4tk). Võimalus osta juurde meie E- poest. 4tk – 30.eur

Lihtne Eestikeelne juhend

Pommikindel ning hea tulemusega seade!

NB! Kui aken on väga must laske robotil üks ring kuiva lapiga toimetada ning alles siis lisage kergelt vahendit aknale või lapile! Tulevikus saate säilitada puhtust ühe ringiga.


Garantii: 4 aastat NB! Kõik garantii juhtumid lahendame siinsamas Eestis, meie Pärnu kontoris. Kõigile seadmetele doonoreid ja varuosi. Kiired ja adekvaatsed lahendused kõigile toodetele! Rl880- l on olnud garantii juhtumid 400+ müügist haruharvad. Garanteerime vastupidavuse lähtudes reaalsest elust ja päris inimestest!

Tarne teieni: 3-4 tööpäeva (TASUTA tarne)

Pärnu, Savi 7, Teine korrus, E-R 10 30 – 15 30 , +372 5454 3775 Mihkel

Edu!

Kategooria:

RL880. Robot, mida võite kasutada kui tahes pikka aega järjest! Esitlesime seda robotit ka Maxxximas inimestele, mille käigus tegi sama robot 3 päeva järjest, 10 tundi jutti tööd.


Suurt rõhku on disainil pandud suudlikusele nurkades ja servades.

Osa, mis jääb nurgast teinekord puhtaks saamata on miniatuurne ega hakka silma aknast välja vaadates. Puhastab 98.5% klaasist ära ning jõuab ka serva, kus paljud teised jäävad hätta. Robot teeb klaasi servas sikk sakke ning annab endast igakord parima, et te tulemusega rahule jääksite.

Triibuvabaks tulemuseks soovitame enda spetsiaalset vahendit mille leiate pood-tarvikud alt. Kasutades ebasobilikku vahendit võivad jääda klaasile triibud, kuna vahend ei kuiva läbipaistvaks. See ei ole roboti süü.


Tänu harjavabale mootorile on robotil tagatud pikad töötunnid ning madal müra.


RL880 on varustatud akuga, mis hoiab robotit voolukatkestuse korral kuni 20 minutit klaasil.


Robot on sile, õhuke ja ilus. 


RL880 lõpetab pesu klaasil seal, kust alustab.

PUHASTUSED AUTOMAATIKAL- N/ Z/ N+Z

Kaasas lihtne pult, mille nuppudest saab aru igaüks ilma mingisuguse juhendita.

Roboti peal on ÜKS nupp, mille abil saate juba funktsionaalsuse kätte.

KASUTUSEKS

Hoiate robotit sangaga käes ja panete ta käima.

Sisse ja väljalülituseks HOIDA (2-3 sekundit) peal olevat nuppu all.

Seejärel tõstate roboti aknale, kusjuures paigutusel te sellega päris vastu klaasi ei jõuagi . Robot tõmbab paar mm. eemalt ennast juba kinni, nagu magnet. Enne paigutamist pinnale hoidke sekund- kaks seda käes, las tõmbab end korralikult käima.

Seejärel annate robotile kohas, kuhu ta panite 1- 2 sekundit kohanemiseks. Kohanedes vilgub hetkeke sinine tuluke robotil, mille lõppemine tähistab valmidust. Teie aga ei pea jälgima mingeid tulukesi. Lihtsalt oota pisikene hetk ja käivita robot.

Vajutades ülal mainitud, sama nuppu kiirelt uuesti, millega ka robotit sisse ja välja saab, asub robot seda puhastama.

Miks oodata paar sekundit peale klaasile paigutamist?

Andurid roboti all täidavad ära selle lühikese ajaga oma funktsiooni, ehk… Robot analüüsib ära, milisele pinnale ta sattus ja kui paks on klaas. Selle aasta mudelil uus tarkus küljes- Põhjale on lisandunud uus, valgustundlik andur. Robot ei “shokeeru” ära kui alla tekib 1-2 mm vahe. Näiteks nagu osadel rõduakendel. See olnud pidev küsimus ka meie toredate klientide poolt. Vastus on lihtne, JAH see robot toimib ka pisikese vahega klaasis.

KOKKUVÕTE NUPUST ROBOTIL-

PIKK VAJUTUS (2-3 sek.) = SISSE/ VÄLJA

LÜHIKE VAJUTUS = ALUSTA/ LÕPETA AUTOMAATNE PUHASTUS (N)

Puhastuse alustamine robotil nupust = Robot hakkab tegema automaatikaga N mustrit, ehk kõige klassikalisemat ja parima tõenäosusega edukat mustrit. Ehk klaasile, kus kõrgust on rohkem kui laiust.

Roboti seiskamiseks robotil oleva nupuga=  Vajutage seda kiirelt – robot jääb aknale seisma- Hoidke seda jälle paar sekundit all, hoides robustsest sangast kinni ja robot laseb ennast teile peopessa lahti.

NB! Kui te ise ei käsi robotil seisma jääda teeb ta terve akna puhtaks, naaseb täpselt sinna, kust alustas ning annab mahedalt piiksudes märku, et on valmis ning ootab senikaua kuni te ise nupust roboti välja lülitate nagu truu sõber teid. Ei lase ennast ilma füüsilise käsuta teie poolt kunagi aknalt lahti. Samuti ei lase ükski puldi nupp robotit klaasilt lahti. Maha saab ainult peal olevat nuppu all hoides!

Siiani üks korduvamaid küsimusi… Ega see alla ei kuku… EI RL880 ei kuku kohe kindlasti alla. Eramajas või toas EI pea te turvanööri kasutama ega seda robotil laskma kaasas kolksuda.

PULT

Puldil on nooled, mille all on erinevad tähed.

Z / N/ Z+N

Kui olete roboti, kasutades peal olevat nuppu, käima pannud ning aknale tõstnud saate läbi puldi haaramise olla natuke spetsiifilisem, mida ta teeb ja kuidas puhastab.

Kui aken on lai aga madal (pikali ristkülik), pole ju mõtet robotil rabeleda üles, alla, üles, alla, vaid mõistlikum oleks teha tal tööd hoopis vasakult- paremale.

Z NUPP– Paneb roboti automaatikaga tööle loogikaga, mis sõidutab teda vasakult paremale, mitte üles alla. Ideaalne madalatel, laiadel klaasidel. Täpselt nagu nupul kujutatud.

N NUPP– Paneb roboti automaatikaga tööle loogikaga, mis sõidutab teda üles ja alla. Parim, kiire lahendus kõigile tavapärastele akendele.

N + Z NUPP– Kui teil on natuke rohkem aega oma klaaside puhstamiseks on aga kõige effektiivsem just N+Z reziim. Ehk robot teeb kõigepealt ühtepidi pinna täielikult üle ja seejärel alguspunktist teistpidi. Likvideerib tolmu ja mustuse kenasti kõigist äärtest ja servadest lisaks klaasi üldpildile. Annab rahulikuma südame läbi tulemuse ka nõudlikumale isiksusele.

Puldil üleval on NOOLED ,mille keskel ümmargune STOP.

STOP= Käivita/ Peata puhastus

Vajutades nooli saate sõidutada robotit nagu puldiautot aknal. Tuleb kasuks näiteks siis kui, miskipärast mingi nõme ollus aknal ei tahtnud maha tulla. Laske mingit vahendit sinna kohale kergelt peale või niisutage natuke rohkem lappi ning sõitke sellest tujurikkujast mõned korrad üle, muutes paari sekundi tagant suunda noolega (näiteks üles ja alla). Sõitke sellest nõmedikust spetsiifiliselt mõned korrad üle ning teie saavutate lahingus võidu. Enamusajast ei ole sellist jändamist vaja üldse aga teha, see on mõne karmima vastase jaoks.

Robot tunneb ära akna serva ning erinevalt paljudest teistest teeb servas “S” mustrit, mitte ei sõida niisama üles ja alla. Annab alati endast parima, et klaas täielikult puhtaks saaks! 


RL880 suudab tuvastada nurki.

Erinevad andurid tagavad seadme ohutuse, näiteks klaaslaualt robot maha ei sõida.


Kaasas 4 paari pestavaid mikrofiiber lappe.


Muutke klaaside pesu lõbusaks! Robotil on hea ehituskvaliteet ning aknalt ta maha ei kuku. Anname 3 aastase garantii ning kohapealse klienditoe.

Kui toode teile tõesti ei meeldi saate selle tagastada 14 päeva jooksul.

Parima tulemuse saamiseks pihustage enne lapile vett/pesuainet. Kui aken on väga must siis natuke ka klaasile.

 


Triibuvabaks tulemuseks soovitame enda spetsiaalset vahendit mille leiate pood-tarvikud alt. Kasutades ebasobilikku vahendit võivad jääda klaasile triibud, kuna vahend ei kuiva läbipaistvaks. See ei ole roboti süü.


Kuidas pesta lappe?

RL roboti lapid on kraaniall pestavad sooja vee ja pesuvahendiga. Samu lappe saab korduvalt uuesti pesta. Kui lapid on väsinud tellige julgelt meilt 4 paari uusi lappe. Leiate E-poest.


Tulge meile ka julgelt külla Pärnu linnas, Savi tn. 7 ning teine korrus. Palume ette helistada, et oleksime samal ajal seal. Kohtuda saab E-P. 

Kohapeal saame rahulikult koos erinevaid roboteid proovida, ja saate ka ise käe külge panna ja katsetada. Oleme rahulikus keskkonnas, ostukeskuse suminatest eemal.

Ainult parimat! Teie Akutolmukas.ee

 

20 arvustust tootele Robot Lifestyle RL880 v2.5

 1. Jaan

  Kartsin alguses, et äkki ei saa nurki puhtaks. Kuid see robot väga kenasti käis kõik servad üle mitu korda . Lastele väga meeldib, uus pere lemmik.

 2. Andre K

  Ostsin roboti enda 75 aastasele vanaemale. Ta natuke kibestunud, kõigega “ma tahan ise teha”.
  Ta jumaldas seda. Tegi juba suuri plaane kuidas kevadel kõiki aknaid peseb.

 3. Ardo M

  Tegin naisele naistepäeva kingiks selle pesuri. Toimib väga kenasti ning kuigi ostsin naisele selle, mängisin ise sellega terve nädalavahetuse ja kõik aknad majal nüüd puhtad. Soovitan kõigile!

 4. Mariete

  Sain tuttavalt soovituse selle pesuri kohta. Meil 5 korrusel suur aken, mis ei käi lahti. Kartsin alguses panna väljapoole pesema kuid alusetult. Hakkan seda ilmselt nüüd regulaarselt tegema. Päiksega nii ilus selge klaas.

 5. Ain

  Laoruum, kus oli aken aastaid pesematta küll ühe ringiga ei saanud puhtaks, küll aga teisega. Kõik olid üllatunud, kes nägid. Mõtlesin kohe, et pean seda siia kommenteerima.

 6. Märt

  Ostsime roboti kontori akende puhastamiseks. Kogu osakond käis ja uudistas. Teinud järjepidevat tööd üle 2 nädala ja mingeid pretensioone ei ole. Ostsin koju ka ühe, naine väga õnnelik.

 7. Triin

  Parim asi internetist !

 8. Riina A

  Eile tegime tellimuse ja täna saime enda roboti kätte. Väga väga rahul ostuga!

 9. Maie Aadams

  Tänud Mihklile, kes meid aitas! Meile meeldib

 10. Sigrid

  Oleme oma robotiga rahul! Tänud meeskonnale, kes viitsisid meile tulla kasutust näitama!

 11. Mardo

  Halli lapiga sai kergemini kruusatee ääres elamisest tulenevat mustust maha kui kollasega.

 12. Malle

  Pesin kõik aknad puhtaks oma kodul. Tegi täpselt nii tööd nagu lubatud.

 13. Tiiu

  Ei suutnud enam kõrgele ronida ning selle abilisega sain kõik klaasid puhtaks.
  Parimaid teenindusi üle pika aja!

 14. Jaana M

  Soovitame seda pesurit kõigi teiste ees! Nii vaikne ja tõhus.

 15. Jüri

  Väga soovitame terve perega. Vahetasime välja varasema mamibotiga, mis meil oli, tulemus palju parem!

 16. Lembit K

  Kasutanud juba 2 kuud vägagi tihedalt (mitu majapidamist) ning ütlen ainult kiidusõnu.
  Tänud ka meeskonnale!

 17. Kaie Kiies

  Parim robot selles hinnaklassis! Kasutasin 10 tundi järjest, mingeid probleeme ei esinenud. Aitäh akutolmuka meeskonnale!

 18. Kalle Maart (toote omanik)

  Aknad lausa säravad! Aitähh.

 19. Leida (toote omanik)

  Mina olen seda robotit nüüdseks kasutanud igal pool. Peeglil, laual, suurematel ja väiksematel akendel. Töötab laitmatult. Lisaks tahaks öelda, et uskumatult vaikne ja sain kohe esimese korraga ise hakkama (olen 76a). Enam ei pea turnima väljas, väga tänulik.

 20. Merle Varik (toote omanik)

  Vahetasin oma vana aknapesurobotiga välja ning erinevus on nagu öö ja päev. Vana lihtsalt nühkis, klaas jäi must, see teeb ka kuiva lapiga puhtaks. Kõhklesin kaua aga asjata. Mina soovitan!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv